Toto je posledný deň pred halvingom – Pozývame vás na halving párty!

0

Do halvingu ostáva iba niekoľko hodín! Už čoskoro sa odmeny za ťažbu kryptomien znížia na polovicu – zo súčasných 12,5 BTC / blok na 6,25 BTC / blok. Ide o udalosť, ktorá bude mať pozitívny impakt na celý trh s kryptomenami. Inflácia Bitcoinu sa po štyroch rokoch konečne zníži a to mu dovolí rýchlejšie rásť. V súčasnosti sa stále nachádzame v dlhodobom downtrende, no podľa analýzy fraktálov ten skutočný rast prišiel až sto dní po halvingu.

POROVNANIE – Takto sa Bitcoin správal počas halvingu – Dosiahne nové ATH?

Bitcoin halving je z pohľadu programovania veľmi jednoduchý mechanizmus, ktorým sa reguluje, koľko Bitcoinov ešte môže byť vytvorených. Satoshi Nakamoto celý halving odbavil jediným riadkom v jedinej funkcii Bitcoin protokolu. Každý správny fanúšik kryptomien by mal vedieť, ako to reálne vyzerá. Mrknite na naše vysvetlenie a naučte sa pár vecí o programovaní.

No a samozrejme vás všetkých pozývame na našu halving párty! Pôvodne sme plánovali krypto meetup, no kvôli pandémii koronavirusu sme sa nakoniec rozhodli za online variantu. Na našom YouTube kanále BitLink budeme streamovať, až dokým nenastane halving a neuvidíme prvý blok s odmenou 6,25 BTC! Podľa najnovších odhadov to vyzerá tak, že halving príde dnes večer okolo pol deviatej Streamovať teda začíname dnes o 20:00.

Prihláste sa na odber BitLinku a nenechajte si ujsť našu Halving Párty!

A ak vás zaujíma, ako je na tom trh s kryptomenami z hľadiska technickej analýzy, pozrite si našu víkendovú analýzu. Oplatí sa ešte nakupovať BTC alebo príde sľúbený dump na 6400 $?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre