TOP 5 najlepších PC setupov pre traderov + SÚŤAŽ!

0

Obchodujete kryptomeny, akcie, komodity alebo forex? Skvelé! A ste k tomu aj patrične vybavení? Dúfame, že áno. Ale ak nie, tento článok vám rozhodne dodá inšpiráciu. Máme tu pre vás 5 najlepších a najšialenejších PC setupov určených na trading. 

Každý správny obchodník sleduje množstvo grafov a zarába na niekoľkých pároch naraz. Obchodovať iba Bitcoin je síce fajn, no najväčšie šance na zisk sa ukrývajú v altcoinoch.

#1 Štrnásť monitorov!

Začneme pekne zľahka. Tento PC setup má hneď 14 monitorov! A kto vie? Možno je ich mimo záberu ešte viac. Tento trader však nezabudol ani na soľnú lampu, nech je to všetko pekne podľa Feng Shui. Ten bordel na stole však nevyzerá práve najlepšie.

14 monitorov#2 Takto sa obchodovalo v roku 2005

Tento PC setup je pravdepodobne z roku 2005. Sympatický pán na fotke má pred sebou 13 monitorov s pomerom strán 4:3. Na tých sa obchoduje dobre, na výšku sa vám vojde viac údajov.

Je vidno, že tento trader to má dobre premyslené. Svoju pýchu si totiž postavil na rovnako dobrý stôl. Takýto typ stola je pre profi traderov najlepší. Môžete sa tak obklopiť grafmi zo všetkých strán. A samozrejme, nesmie chýbať ani pevná linka.

13 monitorov stary setup#3 Moderné a čisté

Tak toto je úplná krása. Pri obchodovaní je dôležité sledovať veľa grafov, no musíte sa pri tom aj cítiť dobre. Pri obchodovaní na tomto počítači sa budete cítiť ako boh aj počas bear marketu. No uznajte, takéto niečo by chcel mať doma každý <3 A keď sa vám nedarí, upokojí vás plyšáčik.

krásny pc setup

#4 Stena z grafov

Chcete si zvýšiť produktivitu a hnevajú vás tie zbytočné steny, na ktorých nevidíte aktuálne ceny? Nevadí! predstavujeme vás stenu z grafov. Ponorte sa do vašich obľúbených menových párov a nenechajte ničím sa rušiť. A vrámci zachovania vášho zdravia nemusíte ani sedieť!

stena z grafov#5 Čo je sakra toto?

Nakoniec tu pre vás máme PC setup, ktorý nepotrebuje komentár. Kochajte sa a záviďte. Wau!

trading-computers-clearviewstock-trading-computers-9

SÚŤAŽ – ukážte nám Váš PC setup a vyhrajte

Obchodujete a myslíte si, že aj vy máte cool PC setup? Podeľte sa oň s nami a našimi čitateľmi! Nemusíte mať desať monitorov, ani luxusné podsvietenie. Postačí uprataný stôl, dobre vyriešené káble a kvalitné fotky.

Prvých desať setupov, ktoré spĺňajú tieto podmienky, budú zaradené do súťaže o RGB LED pásik (farba podľa vlastného výberu), pomocou ktorého si môžete vyšperkovať vaše PC. O víťazovi rozhodnú naši čitatelia v ankete.

Fotky vašich setupov posielajte na e-mail [email protected] Ak máte cool počítač, pridajte aj fotografie počítača! A prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu BitLink, kde bude súťaž prebiehať.

Vojny setupov začínajú už v januári 2020!

Čo čítať ďalej?

Oficiálna kryptozbierka na pomoc Austrálii – spolu pomôžeme obnoviť zničené lesy

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre