australia les hori poziarnici poziar pomoc bitcoin zbierka

Dnes tu pre vás máme jeden z najdôležitejších článkov, aké sme kedy publikovali. Dostali sme totiž šancu reálne zmeniť svet k lepšiemu pomocou kryptomien. Aby sa nám to však podarilo, musíme sa obrátiť na Vás, našich drahých čitateľov. Budeme radi, pokiaľ tento článok budete šíriť ďalej. Spolu môžeme reálne niečo dokázať!

Iste ste postrehli, že Austrália je v plameňoch. Ekologická katastrofa postihla celý kontinent. Horia lesy, step, aj zvieratá. Podľa najnovších odhadov vyhasla viac než miliarda životov. Austrálske leto však ešte len začalo a krajina potrebuje peniaze na boj proti ďalšiemu šíreniu katastrofy. 

Spolu môžeme pomôcť! A zviditeľniť pritom aj náš obľúbený Bitcoin. Cointelegraph v spolupráci s Oxygen Seven rozbehol kryptozbierku, vrámci ktorej môžete darovať Bitcoiny, ktoré poputujú priamo na záchranu Austrálie.

Vaše BTC sa použijú na:

  • Financovanie hasičských zborov
  • Podporu lokálnych komunít postihnutých požiarmi
  • Nápravu škôd po požiaroch
  • Záchranu austrálskych lesov a zvierat

Vďaka spolupráci Cointelegraphu a Oxygen Seven máte 100% istotu, že vaše peniaze poputujú priamo do Austrálie.

BTC adresa zbierky:

(Radšej použite adresu na oficiálnej stránke zbierky! V budúcnosti sa môže zmeniť.)

oxygen seven cointelegraph australia fire btc 3MZvPcMY5PwzFa6wgVJVXuJ8QtW5uiSs2d

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre