TIP: Stakujte túto mega ziskovú kryptomenu a získajte ročný úrok 27,49%

0

Binance Coin BNB za posledné mesiace zaznamenal masívny vzostup. Na začiatku roka stál 35 dolárov a pred dvoma týždňami vytvoril historické maximum na hladine $367. Aktuálne sa obchoduje okolo ceny tristo dolárov.

Binance Coin BNB od začiatku roka
Binance Coin BNB od začiatku roka

BNB je tretia najväčšia kryptomena s kapitalizáciou viac než 42 miliárd dolárov. Burza Binance nedávno predstavila staking službu, vrámci ktorej môžete získať zaujímavé úroky za držanie Binance Coinov.

>>>Odkaz na BNB staking<<<

Ročný úrok 27,49% získate, ak budete token držať na Smart platforme. Samozrejme, ide o úrok v BNB, takže ak hodnota samotnej kryptomeny stúpne o (napríklad) 100%, váš eurový zisk bude dvojnásobný.

Príklad: pre jednoduchosť povedzme, že na staking platformu burzy Binance vložíte 4 BNB, ktoré budete na burze držať jeden rok. Po roku budete mať na účte 5,0996 BNB.

Nemáte ešte účet na Binance? Vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky. Na tejto burze môžete okrem BNB stakovať aj ďalšie kryptomeny, a samozrejme ich obchodovať za doláre či eurá a vyťahovať zisky na bankový účet.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.