Určite ste už počuli o hre Doom. Po tomto klenote z deväťdesiatych rokov minulého storočia kedysi túžil každý chlapec. Komunita okolo tejto legendárnej hryje aj po tridsiatich rokoch stále veľmi silná a ľuďom sa ju podarilo spustiť na všeličom. Od luxusných áut až po tehotenský test.

Presne tak! Niekomu sa podarilo hrať Doom na tehotenskom teste. Mrknite na video hore.

Doom na kalkulačke napájanej zemiakmi? Prečo nie!

Dnes si však ukážeme blázna, ktorému sa podarilo spustiť Doom na kalkulačke, ktorá brala energiu so zemiakov. Zemiak má v sebe kyselinu fosforečnú. Stačí do neho strčiť niečo zo zinku a začne prebiehať chemická reakcia. Postačí na druhú stranu zemiaka strčiť medenú elektródu a vznikne na nej pozitívne napätie. S trochou šikovnosti tak zo zemiaku môžete dostať elektrický prúd.

Presne to využil chlapík z YouTube kanálu Equalo, aby mohol napájať svoju vedeckú kalkulačku. Bez batérií, priamo z prúdu ktorý generovali stovky pokrájaných zemiakov. Hra Doom fungovala bez problémov.

Neznámy Košičan nedávno vyhral jackpot v hre euromilióny. 59 miliónov eur! Toto všetko si za utŕžené peniaze môže kúpiť.

TOP 8 vecí ktoré si môže kúpiť piatkový výherca 59 miliónov eur v euromiliónoch

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre