súťaž

Halving sa blíži neskutočnou rýchlosťou a spoločne s ním sme pre vás pripravili veľkú súťaž o ceny v hodnote viac ako 130 EUR. Ako sa zapojiť do súťaže a zabojovať o ceny?

Počas minulého víkendu bolo na našom Youtube kanáli BitLink uverejnené video, v ktorom sa oznámil začiatok súťaže. Pravidlá sú jednoduché:

 1. Napísať komentár pod toto video
 2. Dať odber na YouTube kanál BitLink
 3. Súťaž trvá do 09.05.2020 23:59
 4. Z komentárov vylosujeme niekoľkých výhercov, ktorí získajú následne ceny
 5. Losovanie sa uskutoční v nedeľu, 10.05.2020 na našom YouTube BitLink kanáli

Každý, kto napíše komentár a zároveň bude mať odber na kanáli, hrá o nasledovné ceny:

 1. miesto – Prístup do VIP Trading Room + Mesačné členstvo v trading11 VIP.
 2. miesto – 2 mesiace vo VIP TA skupine(od Bitcoin skupiny) + Mesačné členstvo v trading11 VIP.
 3. miesto – 20 EUR v kryptomene LTC

Každý, kto si počas tohto týždňa zakúpi členstvo do Trading Room získa väčšie prekvapenie zdarma k členstvu a zároveň bude zapojený do losovania o 100 EUR(v LTC).

Čo získate vstupom do Trading Room

 • Signály – Dynamický podprodukt, s ktorým si žiadny začiatočník nemusí lámať hlavu. Je pomerne jednoduchý na pochopenie. Obchodujeme len swing trade, takže netreba celý deň striehnuť na aplikáciu. Stačí na 99% aj s niekoľkohodinovým meškaním otvoriť. Nič vám neujde!
 • Burzový mentoring – Je súčasť nášho podproduktu Vysoká škola tradingu. Okrem niekoľkých hodín video návodov, ktoré dostanete hneď pri vstupe do skupiny(témy: Elliot wave, tvorba stratégie, psychológia, technická analýza), každý týždeň natočím nové pre našich členov tak, aby sa posúvali ďalej a zlepšovali sa.
 • Automatizovaný trading robot – Dynamicky podprodukt, kde môžete na základe našich nastavení profitabilne obchodovať. Nastavenie robotov dostanete doživotne zadarmo.
 • Spoločný chat s tradermi – V našom chate spoločne denne riešime naše obchody a môžete sa ma opýtať na čokoľvek. Robíme aj mince na želanie. V členstve je aj osobný trading chat so mnou, kde je plná podpora počas celej doby členstva.
 • Denné updaty analýz – Každý deň analyzujeme už viac ako 50 rôznych párov kryptomien. Nejde o žiadne shit coiny a ani podobné zabudnuté mince, ale coiny s nízkym spreadom a likviditou. Preto môžete bez strachu obchodovať. K analýzam dostanete presné hodnoty s potenciálnym vstupom, kam zadať stoploss a kam zadať target.
 • Video & Audio update: Každý deň posielame do skupiny 2 až 4 updaty trhu, približne ráno, na obed a večer, kde sa dozviete, čo sa aktuálne deje na trhu, aké obchody mám otvorené a čo konkrétne teraz sledujem.
 • Copy trading: Nestíhate obchodovať na základe signálov? Nevadí – vo VIP skupine obchodujeme aj cez copy brokerov Naga a Etoro, preto nás môžete kopírovať a mať rovnaké výsledky ako my. Predtým, než nás začnete kopírovať, môžete si priamo z burzy overiť transparentnosť výsledkov a naše reálne zhodnotenie.
 • Navyše k VIP Tradig room je zdarma celá škola tradingu a obidva e-booky! Všetko v hodnote 55 EUR.

Iba do konca týždňa môžete získať prístup do mojej Trading Room až s 50% zľavou! K tomu dostanete prístup do VIP skupiny Trading11 ZDARMA + Celú Vysokú školu tradingu.

>>>Pozrieť si ponuku<<<

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance