[SÚŤAŽ] Aprílový MEGA Giveaway – Vyskúšajte si plný prístup na Trading11

BITmarkets BITmarkets

V posledných troch mesiacoch sme na Trading11 začali publikovať väčšie množstvo článkov zdarma. Po novom môžete sledovať analýzy akciových trhov a komodít, novinky zo sveta, novinky o kryptomenách, globálnu ekonomickú situáciu a ďalšie zaujímavosti.

Získali sme tak množstvo nových čitateľov, z čoho sme nadšení. Radi by sme vám však dali možnosť vyskúšať si aj platenú verziu tohto webu. Denne totiž publikujeme veľa kvalitného obsahu, ktorý je dostupný iba pre členov Trading11.

Analýzy kryptomien, updaty altcoinov, rozbory rôznych nových projektov, obchodné odporúčania alebo iný spoplatnený obsah tvorí veľkú a dôležitú časť tejto stránky.

Aprílový MEGA Giveaway

Radi by sme vám teda dali možnosť vyskúšať si platený prístup k Trading11. Rozhodli sme sa spraviť to formou menšej súťaže, kde päťdesiat z vás zdarma získa jedno z menších členstiev. Čakajú vás dve kolá v ktorých obdarujeme až 50 šťastlivcov.


Prvé kolo

4.4.2019 o 19:30 začne prvé kolo, v ktorom rozdáme 25 členstiev STANDARD S (platený prístup na 7 dní) a 5 členstiev STANDARD M (platený prístup na 30 dní).


Druhé kolo

O pol hodinu neskôr (4.4.2019 o 20:00) začne druhé kolo, počas ktorého rozdáme dvadsať členstiev STANDARD S.

Dôležité!

Na tento giveaway sa vzťahujú dve dôležité obmedzenia.

  • Získať môžete maximálne jednu výhru. Ak si vyklikáte dve, jedna vám bude automaticky deaktivovaná.
  • Tento giveaway je určený iba pre neplatiacich čitateľov. Pre členov Trading11 chystáme väčší giveaway, ktorý sa uskutoční počas Veľkej noci. Bude tam možné vyhrať oveľa väčšie a drahšie členstvá. Ak sa rozhodnete zúčastniť tejto súťaže, vaše zakúpené členstvo vám bude deaktivované.

Na stránku súťaže prejdete kliknutím na tento odkaz


Zľavy na malé členstvá

Giveaway je obmedzený a s výhrou odíde “iba” 50 ľudí. Ak sa vám nepodarí vyklikať si žiadne členstvo, môžete využiť zľavy na členstvá STANDARD S (-30%) a STANDARD M (-10%). Tieto zľavy budú aktívne do konca týždňa (do 7.4.2019 – 23:59:59).