4 nové kryptomenové projekty s vysokým skóre dôveryhodnosti. Má význam do nich investovať?

Novinky Kryptomenové projekty
Kryptomenové projekty. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot/Olivier Le Moal
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Trh s kryptomenami bude začiatkom roka 2023 bojovať s viacerými faktormi. Ak chce uspieť, musí sa rapídne zmeniť nálada investorov, ktorí potiahnu Bitcoin a zvyšok trhu smerom nahor. Dôvera je však na bode mrazu. Aj napriek tomu sú tu však kryptomenové projekty, ktoré majú vysoké skóre dôveryhodnosti. Ich výber zverejnil kryptomenový portál FinBold.

Za zmienku stojí, že sa o tieto kryptomeny zaujímala aj uznávaná platforma CertK, ktorá vykonáva audit platforiem inteligentných kontraktov.

CryptoUnity

Absolútnym lídrom z hľadiska dôveryhodnosti nových kryptomenových projektov je platforma CryptoUnity. Ide o blockchainový projekt, ktorý obsahuje kryptomenovú peňaženku, burzu a taktiež aj NFT trhovisko. Skóre dôveryhodnosti tohto projektu dosiahlo až 89 bodov.

Calimero Network

Na druhom mieste sa umiestnil s celkovým skóre 87 projekt Calimero Network. Audítorská spoločnosť CertK označila túto sieť za plne decentralizovanú, čo je vo svete kryptomien veľkým úspechom. Projekt sa zameriava najmä na ochranu súkromia, takže používatelia majú možnosť pripojenia k súkromným alebo verejným blockchainom v sektore DeFi či NFT.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Fintoch

Rovnaké skóre dôveryhodnosti 87 získal aj projekt Fintoch, ktorého cieľom je poskytovanie finančných služieb, ako sú napríklad pôžičky, investičné produkty a ďalšie. Aj v tomto prípade audítorská spoločnosť poukázala na takmer dokonalú decentralizáciu tejto blockchainovej siete. Fintoch môže mať do budúcnosti veľmi veľký potenciál. Platformy tohto typu utrpeli v roku 2022 obrovské škody a môžu to byť práve nové projekty, ktoré môžu opäť naštartovať dôveru investorov.

Blockchain Fintoch

Blockchain Fintoch. Zdroj: Fintoch.com

Core DAO

Sieť Core DAO získala v rebríčku dôveryhodnosti 86 bodov. Táto platforma mala v čase auditu identifikovaných až 25 % problematických bodov, ktoré sa však okamžite vyriešili, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku. Core DAO je decentralizovaná organizácia, ktorá sa zaoberá vývojom ekosystému Satoshi Plus. Jej cieľom je pracovať najmä na fungovaní webu 3.0 a ďalších sieti, ktoré fungujú na blockchaine Bitcoinu.

Prečítaj si tiež: Táto kryptomena v roku 2022 výrazne rástla, oplatí sa do nej investovať v roku 2023?