[Správy] Poloniex spustil novú mobilnú aplikáciu, Bithumb expanduje a ďalšie novinky

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Poloniex spustil novú mobilnú aplikáciu • Spojené kráľovstvo je pripravené stať sa kryptolídrom • Bithumb expanduje do Japonska a Thajska • BlackRock-Najväčší správca aktív na svete skúma trhy s Bitcoinom • COBINHOOD spúšťa obchodovanie s pármi krypto/USD • Akademici: Bitcoin je digitálne zlato • Ruské univerzity otvárajú kryptoštúdijné programy

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Poloniex spustil novú mobilnú aplikáciu

Poloniex, americká kryptoburza, spustila obchodnú aplikáciu pre mobilných používateľov. Toto je prvá oficiálna mobilná aplikácia od spoločnosti Poloniex. Je dostupná v systémoch Android a iOS. Spoločnosť Poloniex hovorí, že chce dať ľuďom to najlepšie naprieč platformami. Používatelia majú prístup k množstvu obchodných aplikácií, ako sú aktualizácie tickerov v reálnom čase na všetkých trhoch, grafy v rôznych časových intervaloch, možnosť spravovať konkrétne mince a možnosť vytvárať upozornenia na zmeny cien. Viac sa dočítate TU: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Spojené kráľovstvo je pripravené stať sa kryptolídrom

Nová správa tvrdí, že Spojené kráľovstvo je pripravené stať sa lídrom v blockchain technológii a kryptoekonomíke. Záver pochádza z analýzy veľkého inovačného centra DAG Global and Deep Knowledge Analytics – ako aj parlamentnej skupiny v blockchain oblasti, ktorá zistila, že Británia disponuje všetkými základnými zdrojmi potrebnými na to, aby uspela vo vznikajúcom priestore. Viac sa dočítate TU: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Bithumb expanduje

Jedna z najväčších kryptobúrz v Južnej Kórei, Bithumb, sa rozširuje do Japonska a Thajska. Spoločnosť pracuje na získaní licencií finančných regulačných orgánov oboch krajín. Nové lokality sú súčasťou globálneho plánu rozširovania burzy. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Najväčší správca aktív na svete skúma trhy s Bitcoinom

Investičná spoločnosť BlackRock skúma Bitcoin, aby zistila, či by mala investovať do Bitcoin futures. Spoločnosť BlackRock ponúka investičné služby pre inštitúcie na Wall Street, taktiež pre individuálnych investorov a nadácie. Firma k 31. marcu 2018 ohlásila, že v mene investorov celosvetovo spravovala aktíva v hodnote približne 6,317 biliónov USD. Podľa správy Financial News spoločnosť BlackRock zriadila pracovnú skupinu, ktorá skúma, ako najlepšie využiť narastajúci záujem o kryptomeny. Viac sa dočítate TU: https://dailyhodl.com/ (v EN)

COBINHOOD spúšťa obchodovanie s pármi kryptomeny/USD

COBINHOOD, kryptoplatforma s nulovými poplatkami, spúšťa novú funkciu, ktorá umožňuje používateľom obchodovať s obchodnými pármi kryptomeny/USD. Tento krok je v súlade s cieľom platformy ukrojiť si oveľa významnejší podiel z rozvíjajúceho sa kryptotrhu. Podľa spoločnosti budú vklady v USD prijímané od 20. júla 2018. Osobitný význam má to, že spoločnosť COBINHOOD uzavrela dohodu s spoločnosťou Epay s cieľom poskytnúť bezproblémové platobné rozhranie pre svoje operácie. Spoločnosť tiež nedávno predstavila plány na vytvorenie decentralizovanej výmennej platformy. Viac sa dočítate TU: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Akademici začínajú brať Bitcoin vážne

Keďže ceny kryptomien sú v neustálom pohybe, experti a neformálni pozorovatelia sa snažia predpovedať budúcnosť digitálnej ekonomiky. Okrem trvalej fascinácie médií s vyhliadkou Bitcoinovej bubliny sa sociálne siete hemžia rozhovormi o digitálnych menách. Tento týždeň Noah Smith, odborný asistent financií na univerzite Stony Brook, vytvoril presvedčivú predpoveď pre budúcnosť Bitcoinu. Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Ruské univerzity otvárajú kryptoštúdijné programy

Tri ruské univerzity oznámili, že spúšťajú nové kurzy súvisiace s kryptomenami a kryptografickými technológiami. Vzdelávacie programy budú ponúkané začiatkom nového akademického roka na jeseň. Pokrývajú širokú škálu tém, vrátane kryptografie, blockchainu a distributed ledger systémov, alternatívnych platobných systémov, digitálnej ekonomiky, účtovníctva a riadenia. Niektoré kurzy budú vyučované v angličtine zamerané na zahraničných študentov, ale aj na Rusov, ktorí hľadajú kariérne príležitosti v medzinárodnom prostredí kryptopriestoru. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.