[SPRÁVY] Coinbase je na dobrej ceste k získaniu registrácie u SEC – Čínska veľryba nakúpila 90000 BTC

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Coinbase je na dobrej ceste k získaniu registrácie u SEC – Čínska veľryba nakúpila 90000 BTC – Ethereum sieť preťažená a nestíha – Prieskum: 42.8% kryptoinvestorov chce hodlovať – Binance investuje na Malte do spoločnosti chiliZ – Správca aktív za biliony USD, Fidelity Investments, buduje vlastnú kryptoburzu – SAP chce umožniť vývojárom lepší prístup k blockchainu – Krpytopriemysel kritizuje Google za zákaz reklám – Mastercard má patent na blockchainový systém pre cestovateľov – Putin sa vyjadril skôr negatívne ohľadom štátnej kryptomeny – Poľsko nechce zakazovať obchodovanie s kryptomenami 

Správa dňa

Zdá sa, že americká komisia pre cenné papiere (SEC) nakoniec podľahne, klasifikuje ICO ako cenné papiere a umožní tak regulované obchodovanie s kryptomenami. Coinbase oznámila, že je na dobrej ceste k získaniu registrácie u SEC. Včera Coinbase naviac spustila dva veľké produkty na podporu ďalšej generácie kryptomenových hedgeových fondov.  Cryptoslate.com , Blog.producthunt.com (v EN)

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Kryptomeny a ICO

Zatiaľ neznáma čínska “veľryba” si vzala k srdcu odporúčanie na HODL Bitcoinu a od 25. marca nakúpila cca 90 000 BTC. Cryptovest.com (v EN)

Ethereum je stále sieťou, na ktorú sa spoliehajú ICO projekty, ale sieť sa potýka s kapacitnými problémami a opäť došlo k jej “upchatiu”. Cryptovest.com (v EN)

Taktiež by vás mohlo zaujímať: Ethereum – kryptomena so skutočnou hodnotou

Tip: Tu môžete získať tokeny AIM s 30% bonusom plus 5% bonus ako nový zákazník

Burzy

Podľa výsledkov prieskumu juhokórejskej burzy Bithumb hodlá 42.8% investorov do kryptomien tieto kryptomeny držať dlhší čas, teda “hodlovať”. Bitcoinist.com (v EN)

Binance investovala do maltskej blockchainovej spoločnosti chiliZ. Je to prvá väčšia investícia Binance na Malte od oznámenia, že kryptoburza do tejto krajiny presúva svoje operácie.  Bitcoinist.com (v EN)

Mohlo by vás taktiež zaujímať: Návod na registráciu u Binance

Biznis

Podľa uniknutých informácií správca majetku v hodnote niekoľkých biliónov USD, Fidelity Investments, buduje vlastnú kryptoburzu. V súčasnej dobe si klienti Fidelity Investments môžu prepojiť svoje účty u Coinbase so svojimi portfóliami u Fidelity. Táto nová služba by umožnila klientom u Fidelity držať kryptomeny priamo. CCN.com (v EN)

Spoločnosť SAP v stredu oznámila, že má za cieľ poskytnúť podnikom rámec pre vytváranie podnikových aplikácií na blockchainových systémoch, ako je Hyperledger Fabric, platforma, ktorá bola vytvorená nadáciou Linux Foundation, ktorej hlavným prispievateľom je SAP. Coindesk.com (v EN)

Mnoho zástupcov kryptokomunity, firiem a projektov kritizuje zákaz Googlu na všetky reklamy spojené s kryptomenami. Zákaz vstúpil do platnosti tento mesiac. Bitcoin.com (v EN)

O téme sme taktiež písali: Google zakazuje reklamy na kryptomeny

Finančný gigant Mastercard získal patent na blockchainový systém, ktorý umožňuje cestujúcim predložiť požadované itineráre a obchodníkom predložiť im ponuky svojich služieb podľa ich dopytu. CCN.com (v EN)


Regulácie

Ruský prezident Vladimir Putin vydal dvojznačný, ale skôr negatívny komentár k otázke, či Rusko vydá svoju vlastnú kryptomenu. Cointelegraph.com (v EN)

Finanční regulátori v Poľsku chcú vyjasniť situáciu ohľadom údajného plánovaného zákroku proti kryptomenám v krajine. Podľa úradov sa obchodníci s virtuálnymi menami nemajú dôvod obávať. Bitcoinist.com (v EN)

Naše najnovšie video:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Preložené z originálu, ktorý pre český Kryptomagazín napísala Denisa F.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.