[SPRÁVY] Brian Armstrong: Kryptomeny si podmania mainstream ako posledné • LinkedIn zaradil Coinbase do zoznamu top amerických firiem

BITmarkets BITmarkets

Brian Armstrong: Kryptomeny si podmania mainstream ako posledné • LinkedIn zaradil Coinbase do zoznamu top amerických firiem • OKCoin si pripravilo zaujímavú novinku pre inštitucionálnych investorov • Boltz – nová kryptomenová burza bez KYC spustila alfa testovanie • 5 najaktuálnejších podvodov v kryptosvete • Amazon môže mať pred sebou obrovský nárast ceny

Brian Armstrong: Kryptomeny si podmania mainstream ako posledné

V nedávnom interview sa zakladateľ burzy Coinbase, Brian Armstrong vyjadril, že kryptomeny si podmania svet mainstreamu ako posledné. Tento názor je úplne opačný napríklad od Tima Drapera, ktorý si myslí, že kávu si za kryptomeny kúpime najneskôr do roku 2022. Brian Armstrong však verí, že k mainstreamu príde ako k poslednému. CEO burzy Coinbase sa vyjadril, že podľa jeho názoru budú kryptomeny najprv využívané na okrajové a menej frekventované transakcie. Myslí si tak, že na platbu prostredníctvom kryptomien za kávu alebo hamburger si ešte istý čas počkáme.

Viac na túto tému sa dozviete na tomto linku: coinrivet.com

LinkedIn zaradil Coinbase do zoznamu top amerických firiem

Aj druhá správa bude spojená s jednou z najpopulárnejších búrz v kryptomenovom svete – Coinbase. Tá bola nepriamo ocenená a to sociálnou sieťou LinkedIn. Práve jedna z najúspešnejších sociálnych sietí dnešnej doby vydala nedávno zoznam top firiem, ktoré majú sídlo v Spojených štátoch. Do úvahy vzala hneď niekoľko rôznych kritérií ako napríklad dopyt po pracovných pozíciách, udržiavanie si zamestnancov alebo angažovanosť zamestnancov. LinkedIn ocenil najmä možnosti, ktoré Coinbase ponúka svojim zamestnancom (ako napríklad čiastočný plat v kryptomenách alebo veľmi nízky turnover). Ide rovnako o jedinú spoločnosť z kryptomenového sveta, ktorá sa prepracovala do tohto rebríčka.

Viac o tejto výbornej správe sa dozviete tu: kryptomagazin.sk

OKCoin si pripravilo zaujímavú novinku pre inštitucionálnych investorov

OKCoin patrí nepochybne medzi tie najznámejšie, najväčšie a najvyužívanejšie kryptomenové burzy najmä vďaka pomerne veľkému dennému objemu transakcií. A práve ten sa táto burza ešte rozhodla posilniť novým programom „Premier.” Ten bude mať za cieľ pritiahnuť najmä inštitucionálnych investorov a investorov, ktorí sú pripravení vložiť do  kryptomien obrovské sumy. Status „Premier” dostanú všetci investori, ktorí počas 30 dní investujú do platformy aspoň 100 000 dolárov. Ihneď potom ako obdržia tento status, získajú mnoho výhod.

Ak sa pýtate na to, aké výhody získajú, kliknite na tento článok: ccn.com

Boltz – nová kryptomenová burza bez KYC spustila alfa testovanie

Iba nedávno bola spustená nová kryptomenová burza Boltz, ktorá je zaujímavá hneď z niekoľkých dôvodov (zatiaľ spustená vo forme alfa testovania, takže funkcie sú veľmi obmedzené). Jedným z dôvodov, prečo si na túto burzu treba dávať pozor už teraz je  napríklad fakt, že Boltz je postavená na Lightning Networku a má za cieľ pomôcť práve LN k rozšíreniu a k väčšej adopcii. Rovnako je zaujímavý aj fakt, že táto burza umožní voľný prístup a teda nebude potrebné žiadne verifikovanie prostredníctvom Know-Your-Customer (KYC).

Viac zaujímavostí o tomto novom projekte nájdete na linku nižšie: bitcoinist.com

5 najaktuálnejších podvodov v kryptosvete

O nebezpečnosti tohto sektora by sa dalo napísať nielen niekoľko článkov, ale pravdepodobne aj niekoľko kníh. Tým, že je kryptomenový svet pomerne nový, chýb je neúrekom a to sa snažia hackeri a zlodeji využívať ako sa len najviac dá. Aktuálne je veľmi populárny phishing (pokus o získanie citlivých a súkromných informácii o používateľoch). Spôsobov, ako získať tieto informácie, je hneď niekoľko a hackeri sú naozaj vynaliezaví.

Ak chcete vedieť, aké spôsoby hackeri využívajú, prečítajte si tento článok: bitcoinist.com

Amazon môže mať pred sebou obrovský nárast ceny

Posledná správa nebude zo sektora kryptomien, avšak má veľmi blízko aj k technológiám, aj investovaniu. Ide totiž o akcie Amazonu, ktoré by podľa najnovších správ mohli mať pred sebou skvelú budúcnosť. Podľa Douga Kassa, analytika pre spoločnosť Seebreaze Partners Management, by do roku 2025 mohla mať akcia Amazonu hodnotu až 5 000 dolárov. Doug Kass si tak myslí, že pre Amazon je možný rast až o 175 %, keďže aktuálne sa cena hýbe okolo 1 830 dolárov.

Viac na túto tému sa môžete dozvedieť tu: ccn.com

Čo čítať ďalej?

Bitcoin aktuálne prekonal hranicu 5000 a začal opäť pumpovať!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.