[Správy] Ako je možné zarobiť milión € za rok na Bitcoine • Tether si musí znova získať dôveru…

BITmarkets BITmarkets

Ako je možné zarobiť milión € za rok na Bitcoine • Tether musí znova získať dôveru • Na Malte splnilo kryptoskúšky len 39 % uchádzačov

Ako je možné zarobiť milión € za rok na Bitcoine

Bitcoin môže byť lukratívnym podnikom a niektorí dokonca hovoria, že je možné zarobiť 1 milión USD ročne prostredníctvom obchodovania. Aj keď to nie je nemožné, je to mimoriadne ťažké. Tu sú niektoré možnosti:

Direct Bitcoin Flipping môže byť jedným z tých jednoduchších spôsobov zarábania peňazí prostredníctvom obchodovania s Bitcoinom. Používatelia nepretržite otáčajú BTC. Nakupujú Bitcoin za určitú cenu a potom ho okamžite predajú, keď sa ukáže zisk. Malé zisky musia ale vykompenzovať poplatky spojené s transakciami.

Margin Trading je druhá možnosť a je ideálna pre tých, ktorí nemajú veľa trpezlivosti, pokiaľ ide o obchodovanie s Bitcoinom. V tomto prípade obchodovanie prináša nielen vysoké výnosy, ale aj značné riziká. Určite to nie je stratégia pre neskúsených obchodníkov.

Altcoin Gamble je tretia možnosť. V tomto prípade ide o obchodovanie s altcoinmi proti BTC. Existujú tisíce tokenov, aktív a mien, z ktorých si môžu používatelia vybrať, ale uvedomte si – nie všetky prinášajú veľké zisky. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v angličtine).

Tether si musí znova získať dôveru

Miliardový investor, zakladateľ spoločnosti Galaxy Digital Holdings a bývalý partner spoločnosti Goldman Sachs povedal:

„Myslím si, že Tether ešte nedosiahol dokonalú prácu, pokiaľ ide o transparentnosť. Toto digitálne aktívum bude potrebovať čas na opätovné získanie dôvery.”

Podľa Novogratza dávajú stablecoiny zmysel. Takisto dodal, že stablecoiny majú viac transakčného charakteru ako iné kryptomeny, napríklad Bitcoin. Ďalej spomenul, že by uprednostnil stablecoin, ako je GUSD, pretože je podporovaný bankou so sídlom v USA. Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v angličtine).

Na Malte splnilo kryptoskúšky len 39 % uchádzačov

Podľa zákona o virtuálnych finančných aktívach (VFA) je priemerná miera úspešnosti skúšky, ktorú vypracovala maltská vláda pre certifikáciu, len 39 percent. Skúška je súčasťou požiadaviek stanovených novým zákonom o virtuálnych finančných aktívach. Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v angličtine).

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.