slushpool bitcoin

Nedávno sme v našom článku o zaujímavých českých krypto-projektoch písali o SlushPoole. Ide o prvý a od včera aj najväčší Bitcoin mining pool na svete. Máme byť na čo hrdí!

V týchto neistých časoch, keď Bitcoin Cash vystrkuje rožky a mineri sa kvôli vysokej profitabilite húfne sťahujú na jeho chain, SlushPool zažíva skvelé obdobie. Najprv odmietol ťažiť Bcash a teraz, po odlive ziskuchtivých minerov, stúpa ku hviezdam. Momentálne kontroluje ~17,5% celkového hashratu siete – výkon cca 900 Ph/s a takmer 35 000 aktívnych zariadení.

SlushPool to the moon

Aj vo svete kryptomien je veľmi dôležitá konzistencia. Vymedziť si hranice, za ktoré už človek/firma nepôjde. SlushPool v tom má jasno. Podporuje Legacy Bitcoin, ktorý vyvíja Bitcoin Core, so zákazníkmi jedná férovo a v prípade krízy rýchlo pomôže.

Napríklad v roku 2013, pri náhodnom forku. SlushPool sa ako prvý snažil pomôcť, zatiaľ čo ostatné pooly pasívne čakali. Tak skvelá reputácia je vo svete kryptomien skôr výnimkou, než pravidlom.

Čína hrá druhú koľaj

Dnes sme tiež svedkami zaujímavého úkazu. Prvý krát po veľmi dlhej dobe je na vrchole niekto iný, než čínske pooly. Väčšinou v hashrate vedie AntPool, v tesnom závese s ViaBTC a BTC TOP. Dnes však kraľuje Slush a my dúfame, že sa na prvej pozícii ešte nejaký čas udrží. Minimálne dokým sa nevrátia mineri z Bcash chainu, má dobrú šancu.

Viete o tom, že máme aj facebook? Pridávame tam všetky naše články a často prihodíme aj ďalšie zaujímavosti. Dajte nám tam like, nech nič nezmeškáte!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
michal

no super som si ten pool popozeral je to velmi zaujimave