Sledujte tieto dva coiny! – Grayscale ich začína obchodovať

0

Šedá eminencia na trhu s kryptomenami – spoločnosť Grayscale, ktorá inštitucionálnym investorom sprostredkováva obchodovanie s kryptomenami, dostala od FINRA povolenie pridať do svojho portfólia dve nové kryptomeny. Po novom tak svojím zakazníkom začne ponúkať Litecoin a Bitcoin Cash.

Mze vás zaujímať: MasterCard hľadá krypto-partnerov – Chce mať BTC karty po celom svete!

Grayscale momentálne vlastní Bitcoin Cash v hodnote 5,8 miliónov dolárov a LTC v hodnote $2 milióny. Obe kryptomeny budú dostupné cez OTC trading (Over The Counter – zn. bude nutná fyzická prítomnosť investora) a prístup k nim bude mať každý.

Investor sa tak stane vlastníkom podielov (1 podiel = 1 coin), ktoré sledujú hodnotu daného coinu a odpadá tak nutnosť bezpečne uchovávať samotné kryptomeny. Ide o vymoženosť, ktorú inštitúcie rady využívajú.

Bitcoin Cash a Litecoin sa stávajú piatou a šiestou kryptomenou v portfóliu spoločnosti Grayscale. Medzi ďalšie patrí samozrejme Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic a Horizen. Spoločnosť má ďalej v pláne pridať Stellar, XRP a Zcash.

Chcete vedieť o ďalších skvelých príležitostiach na trhu s kryptomenami? Sledujte DeFi! Explózia tohto trhu sa začína podobať ICO mánii. A samozrejme, sledujte kryptomagazin na faceboooku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre