simpsonovci s31e13 bitcoin coinmagazin

Populárny animovaný seriál Simpsonovci v najnovšou epizódou opäť raz rozvíril vody internetu. Jeho tvorcovia do správ zahrnuli predikcie pre Bitcoin a niektoré známe akcie. Populárnym médiám prišlo veľmi vtipné, keď uvideli cenu Bitcoinu. Pre nás to však nie je nič nové.

simpsonovci Bitcoin

Marge začala trejdovať akcie firmy Montyho Burnsa

V 18. epizóde 32. série s názvom Burger Kings, Marge začne obchodovať burze. Sústredí sa hlavne na akcie spoločnosti Ex-Cellent Burger, ktorá vyrába vegánske hamburgery. Firmu vlastní, ako inak, miestny boháč, pán Burns.

simpsonovci Bitcoin

Marge v epizóde sleduje epizódu relácie Crazy Cash (asi paródia na show Jima Cramera Mad Money), kde v live feede aktuálnych cien rôznych akcií a komodít pri Bitcoine svieti zelená ležatá osmička.

Takže je to jasné, hodnota Bitcoinu bude rásť do nekonečna!

simpsonovci Bitcoin

Bitcoin stúpa do nekonečna, GameStop kolísa a Tesla?

Okrem Bitcoinu sme mohli vidieť aj hodnotu ďalších assetov. Simpsonovci vtipne odhadli, že akcie firmy Gamestop budú extrémne kolísať. V priebehu niekoľkých sekúnd klesli z jedného bilióna na mínus dva bilióny.

A Tesla? Ak sa musíte opýtať tak sú pre vás akcie tejto spoločnosti príliš drahé. Čo má hneď niekoľko významov.

Akcie FOX-u samozrejme vo svete Simpsonovcov taktiež padajú. Ide o ďalší z množstva vtípkov, ktoré tvorcovia seriálu namierili proti svojej domovskej televíznej stanici.

Nakoniec ešte môžeme vidieť, že hodnota USA vo svete Simpsonovcov klesla o celú štvrtinu. V reále je to pravdepodobne ešte o niečo horšie.

Toto nie je prvý krát, čo sa kryptomeny objavili v Simpsonovcoch! Tvorcovia tohto seriálu v do minulej série zakomponovali kompletné vysvetlenie toho, čo je Bitcoin a ako funguje:

Crypto HYPE sa vracia? – Bitcoin bol v najnovšej časti Simpsonovcov!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance