Kryptomeny sú sexy
Kryptomeny sú sexy,zdroj: www.shutterstock.com/fokusgood

Na Vianoce už síce tento nový vynález vašej drahej polovične nekúpite, no do konca roka by vám teoreticky mohol pristáť pred dverami. Nová línia sexuálnych hračiek od firmy Camsoda vás poteší, zatiaľ čo cena Bitcoinu stúpa.

Kryptomeny sú sexy

Sledujete každých päť minút graf vašich obľúbených kryptomien? Bojíte sa, že zmeškáte významnú zmenu hodnoty? Odteraz sa už nemusíte obávať… ehm… kúpte si dildo, buttplug alebo inú fajnotku od Camsoda a užite si nové historické vrcholy.

Hračky od firmy Camsoda podporujú hneď tri kryptomeny – Bitcoin, Ethereum a Litecoin. Presný kurz sa berie od spoločnosti Bitcast. Stačí si ich službu synchronizovať s vaším Lovesense účtom a Body Chart aplikáciou a… No, budem radšej citovať:

“Ľudia neustále sledujú ich krypto-investície. My sme v tom uvideli príležitosť, ponúknuť im nový typ potešenia z cenových fluktuácií. Čím vyššia je hodnota vášho portfólia, tým lepšie môžu byť vaše orgazmy.”

Tak… a touto bombou by som dnešný článok ukončil. Sledujte nás na facebooku a my vás budeme informovať o každom novom produkte firmy Camsoda. Alebo radšej nie 😀

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre