Fanúšikovia seriálov z herného prostredia sa môžu tešiť na vianočné obdobie. Nie len kvôli darčekom, ale aj z dôvodu, že celá séria nového seriálu Zaklínač vyjde ešte tento rok. Netflix, ako je jeho častým zvykom, vydá celý seriál naraz a nebudete tak musieť čakať na jednotlivé epizódy.

Bude Zaklínač nástupcom GoT?

V posledných dňoch sa veľa hovorilo práve o Zaklínačovi a údajne aj autor knižnej predlohy, Andrzej Sapkowski, bol so seriálom nadmieru spokojný. Dokonca tak veľmi, že sa rozplakal. Nám však nezostáva nič iné, než len dúfať, že seriál bude rovnako pôsobiť aj na bežných divákov.

Mohlo by vás zaujímať: 3D tlač orgánov je vďaka tejto technológii ešte viac reálna!

Podľa tvorkyne bude seriál Zaklínač len pre dospelých

Tvorkyňa Lauren S. Hissrich už niekoľkokrát hovorila, že bude v čo najväčšej miere dodržiavať knižnú predlohu od Andrzeja Sapkowského, avšak do seriálu pridá aj niekoľko svojich vecí. Tvorkyňa popísala seriál ako seriál pre dospelých, na ktorý by sa nemali pozerať deti. Bude plný sexu a násilia, avšak tieto dva faktory tu nebudú len pre efekt, ale kvôli tomu, aby posunuli príbeh ďalej.

Čo  čítať ďalej?

Bolí vás hlava? Namiesto tabletky vyskúšajte túto binaurálnu frekvenciu

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan C.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance