Trh s kryptomenami niekedy vie byť nemilosrdný a krypto-nadšencom tak hrozí zvýšené riziko bolesti hlavy. Hlavne v dňoch, keď všetko padá a iba coin, ktorý ste včera predali vyskočil o 20 %. V takýchto časoch je dobré pochopiť, že vaše problémy nevyrieši chemikália, ktorá utlmuje CNS (centrálnu nervovú sústavu).

Iste, na chvíľu sa vám možno uľaví, ale každá droga má svoje plusy a mínusy. Na chvíľu pomôže, no neskôr si to od vás vezme späť – aj s úrokmi…

Než teda siahnete do lekárničky a lupnete jeden či dva gombíky, skúste túto binaurálnu frekvenciu (hore).

Ale ako mi zvuk pomôže s bolesťou hlavy?

Na prvý pohľad to možno znie ako blbosť, no ľudia poznajú binaurálne frekvencie veľmi dlho. A jediný dôvod, prečo vám o nich nepovie lekár je ten, že sú zadarmo. To znamená, že farmaceutické spoločnosti na nich nezarobia ani cent.

Môže vás zaujímať: Máte problém so sústredením? Skúste Binaurálne frekvencie – Vhodné pre traderov

Binaurálky fungujú veľmi jednoducho. Bi – teda dve – špeciálne frekvencie – jednu si pustíte do pravého a druhú do ľavého ucha. Tieto frekvencie sa vám v mozgu odčítajú a vy počujete interferenčný vzorec. To znamená, že váš mozog sa práve naladil na frekvenciu rovnú rozdielu zložkových frekvencií. Neuróny v mozgu sa vďaka tomu lepšie zladia a fungujú optimálne.

V podstate ide o taký mozgový metronóm!

Tak ešte raz a polopate

Žiadaná binaurálna frekvencia: 10 Hz

Čiastkové frekvencie:
– 400 Hz (pravé ucho)
– 390 Hz (ľavé ucho)

Následne si túto binaurálnu frekvenciu pustíte v slúchadlách a začnete počúvať interferenčný vzorec. To znamená, že mozog sa práve naladil na žiadanú frekvenciu, teda vaše neuróny sa naladili na optimálny rytmus.

Na čo všetko sa dajú použiť binaurálne frekvencie?

Samozrejme, binaurálne frekvencie nepomáhajú iba pri bolesti hlavy. Tiež vedia pomôcť so sústredením, s pamäťou, so spánkom… Rozhodne sa oplatí s nimi trochu experimentovať a zistiť, ktoré na vás fungujú najlepšie.

Ak vás to zaujalo, tu nájdete tipy na moje obľúbené binaurálne frekvencie:

Zoznam najlepších binaurálnych frekvencií a ich využití

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance