Rok 2019 končí – Čo by ste v ňom zmenili? – Vymyslite si tie SPRÁVNE novoročné predsavzatia

1

Vianoce sú preč, čaká nás Silvester a je najlepší čas zamyslieť sa nad uplynulým rokom. Ten starý je už za nami a nový prichádza. Je len na nás, či bude lepší. Teraz máme šancu nastaviť si správne svoju myseľ a spraviť zmeny, ktoré nám spríjemnia život. Či už sú to zmeny v okolitom svete, alebo vo vlastnej mysli. 

Počíta sa všetko. Ako si však nájsť tie správne novoročné predsavzatia?

Aby to nedopadlo tak ako každý rok. Väčšina ľudí svoje predsavzatia poruší počas prvých dvoch týždňov a už sa k nim nevráti. To je škoda. Však vždy je niečo, čo sa dá zlepšiť.

Môže vás zaujímať: Ripple (XRP) plánuje v roku 2020 nové významné partnerstvá – Zdvihnú jeho hodnotu?

Začnite zoširoka

Pred tým, než sa zamyslíte nad konkrétnymi predsavzatiami, položte si otázku, čo vám tento rok najviac prekážalo. Bol to šéf v práci, deti alebo priveľký stres z pohybov Bitcoinu? TO asi nezmeníte. Šéf bude stále hnusný a náladový, deti neposlušné a Bitcoin? Tomu nerozkáže nikto.

Niekedy je lepšie spraviť potrebné zmeny vo vlastnej hlave a nesnažiť sa prispôsobiť okolitý svet svojim potrebám.

V novom roku zmeňte prístup k svetu

Šéfa v práci sa zbavíte tým, že dáte výpoveď. V novej práci sa však s najväčšou pravdepodobnosťou nájde podobný „blbeček“, ktorý vám bude komplikovať život. Možno je problém aj vo vás a ak ho vyriešite, bude vám lepšie.

Takto môžete zmeniť pohľad aj na ďalšie aspekty vášho života. Väčšina problémov sa dá vyriešiť jednoducho tým, že na ne zabudnete, resp. prestanete ich brať tak vážne. Spravíte krok dozadu a necháte veci plynúť. Možno sa budete diviť, no žiadna katastrofa na vás nečaká.

Vymyslite si predsavzatia, ktoré vás budú baviť

Chcete mať telo ako Arnold Schwarzenegger, ale bránia vám v tom vrstvy sadla a nezdravá strava? Toto jediným rozhodnutím nezmeníte a ani drahá permanentka do posilňovne vás pravdepodobne nedonúti tam reálne chodiť. Radšej si vymyslite niečo realistickejšie.

Čo tak namiesto veľkej novoročnej diéty radšej trochu pozmeniť vaše raňajky? Namiesto mäsa a chleba si začnite pripravovať ovocie a zeleninu. Nájdite si jednoduché recepty, ktoré vám budú chutiť. Robte si ráno po prebudení citrónovú vodu. Takáto zmena sa vo vás veľmi rýchlo zakorení a vydrží vám počas celého budúceho roka.

Dobré predsavzatie vydrží počas celého roka

A nielen počas roka, ale po celý život. Dobré predsavzatie je pozitívna zmena, bez ktorej si po chvíli nebudete vedieť predstaviť život a stane sa súčasťou vašich rituálov / vašej osobnosti.

Dobré predsavzatie je niečo, čo budete chcieť dodržiavať. Nie niečo, do čoho sa musíte nútiť.

Tak, do práce! Popremýšľajte nad rokom 2019 a nájdite niečo, čo by ste na ňom zmenili. Niečo, čo vyrieši konkrétny, dlhodobý a často sa opakujúci problém.

A hlavne!

Nedávajte si viac ako tri predsavzatia

Začnite pomaly. Vôbec sa nemusíte ponáhľať. Ak sa novoročné predsavzatia uchytia, vždy si môžete dať ďalšie. Ale ak spravíte priveľa zmien vo svojom živote naraz, po chvíli so všetkým skončíte a vrátite sa do starých koľají. Niečo tak komplexné ako váš život sa nedá prekopať za jediný deň a každú zmenu treba poriadne otestovať.

My vám držíme palce. Nech vám to vyjde a nech je nový rok lepší ako ten starý.

Chcete v novom roku lepšie obchodovať?

Podarilo sa vám v roku 2019 zarobiť na krytomenách? Šancí bolo viac než dosť, ale trh je často zradný a „vybabre“ s každým, kto nie je pripravený. My pripravení sme. Spolu s Crypto Kingdom sme pre vás vytvorili špeciálne členstvo, ktoré vydrží až 270 dní a do konca roka si ho môžete kúpiť so zľavou 55 %!

Získate tak:

  • denné analýzy Bitcoinu
  • najziskovejšie signály v Českej a Slovenskej republike
  • denné video a písané prehľady trhu
  • možnosť obchodovať priamo z Crypto Kingdom aplikácie
  • prístup k univerzite
  • a mnoho ďalšieho

Ak vás to zaujalo, pozrite si našu finálnu recenziu Crypto Kingdom:

[Finálna RECENZIA] Ako sa mi páčil mesiac Crypto Kingdom signálov?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
hal

Bitcoin nie je drahy z pohladu buducnosti,ak tu bude este dalsich desat a viac rokov,co dufam bude.Je to otazka adopcie.Drahy bol aj ked stal 500$.Aj vtedy sa tvrdilo,ze je drahy a teraz?Uvedomme si aka moze byt cena ak prezije dalsiu dekadu.Obmedzene mnozstvo unikatnej technologie,ktora sa stale zdokonaluje.