Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Po pondelkovom prepade na trhu s kryptomenami opäť cítiť strach. Špekulanti, ktorí boli ešte nedávno bullish a hlásili prekonanie hladiny 11 000 $ otvárajú shorty a zabúdajú, ak to na trhu s kryptomeami chodí. V čase najväčšieho strachu a neistoty väčšinou prichádza rast.

Stalo sa to miliónkrát v minulosti a budúcnosť nebude iná. Potvrdzuje to aj graf, ktorý porovnáva sociálny sentiment s cenou. Spoločnosť túto skutočnosť nedávno pripomenula na svojom Twitteri.

Chcete vedieť,ako v tridsiatke odísť do dôchodku? Predstavujeme FIRE movement

Keď je priemerný trader smutný a bez peňazí, nastal čas nakupovať

Podľa spoločnosti je v trhu veľa strachu od skoréého septembra, keď z kryptomien zmizlo viac než 60 miliárd dolárov.

„Najlepšie šance na nákup vo všeobecnosti nájdete v čase, keď je priemerný trader smutný a bez peňazí. Naše metriky indikujú, že presne to sa teraz deje.“

Aj my v Kryptomagazine sme v posledných týždňoch zaznamenali výrazné zníženie návštevnosti a záujmu o kryptomeny. Ľudia odchádzajú z trhu. A viete ako hovorí staré dobré investičné múdro. Keď všetci predávajú, mali by ste nakupovať.

Že je teraz dobrá šanca na nákup si myslí aj spoluzakladateľ Blockroots Cantering Clark. Súčasná situácia na trhu podľa neho vyzerá ako pasca na medvede.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
mosadzná nádrž

Veľmi zaujímavé, dobre vykonané práce a vďaka za zdieľanie takého dobrého blogu