Profi traderi nakupujú Ethereum za 38% premium – Rast na $2500 veľmi pravdepodobný

1

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Ethereum futures trhy po včerajšom prekonaní historického maxima doslova explodovali. Premium, za ktoré sa na futures platforme burzy OKEx predávajú ETH deriváty, stúplo na 38%. To znamená, že profi traderi v blízkej dobe očakávajú masívny nárast ceny.

Ethereum dosiahlo nové historické maximum a futures platformy explodovali

Niektorí analytici nedávny vzostup ceny Etherea prisudzujú nedávnym testovacím transakciám USDC stablecoinu v sieti VISA. USDC pritom funguje práve na Ethereum blockchaine.

Iní analytici zas tvrdia, že Ethereum za nové ATH vďačí breakoutu z trojuholníkovej štruktúry na grafe. Je dosť možné, že ide o kombináciu oboch faktorov.

Ethereum v apríli
Ethereum v apríli

Zdá sa, že profi traderi na derivátových platformách sú teraz bullish, o čom svedčí práve spomínané premium. Tento indikátor ukazuje rozdiel medzi cenou Ethereum derivátov a samotných coinov.

3-mesačné futures kontrakty sa väčšinou obchodujú za 10-20% premium, čo je porovnateľné s úrokmi za požičiavanie stablecoinov. 38% nárast oproti cene samotného Etherea teda svedčí o veľkom záujme profesionálnych obchodníkov o túto kryptomenu a dáva nám signál, že v blízkej dobe by mohol rast na trhu pokračovať.

Ak vás zaujíma rozbor fundamentov, ktoré tlačia cenu Etherea hore, a pohľad na strednedobé grafy, je1dnoznačne odporúčame prečítať si tento článok:

ANALÝZA – Ethereum prekonalo historické maximum – Je čas dobyť 3000 dolárov!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
CryBull_Trader

Alebo masívny úbytok Ethera na burzách… Cena pri úbytku korelovala a Ethera ubudalo. Hlavne to spôsobí nové ATH a nie projekt VISA ktorý je len v plienkach a absolútne nevyuzitelny kvôli poplatkom za tranzakcie voči USDC.