[PREHĽAD TRHU] Osud Bitcoinu bude onedlho spečatený – Triangel alebo channel?

4

Ahojte traderi. Dnes vás vítam pri ďalšom prehľade trhu. Pozrieme sa na to aké má Bitcoin možnosti a prečo sa už čoskoro bude musieť rozhodnúť, kam sa vyberie.

Disclaimer/ Tento článok je určený na prehľad. V prípade, že podľa neho budete obchodovať a prerobíte, za vaše straty nemôžeme. Ak máte záujem o profesionálne analýzy trhu, sledujte Trading11.com.

Fear and greed index bol na rekordnej hodnote – 5

Kto trochu sledujete tento index, tak viete, že je to index strachu a chamtivosti, ktorý vychádza z 5 ukazovateľov, ako je napríklad zmena objemov, volatilita, obľúbenosť na sociálnych sieťach a podobne. Na základe analýzy niekoľkých bodov potom vyjde číslo podľa ktorého sa určí, či je trh v strachu, alebo chamtivosti. Keď sme dokončovali na Bitcoine exponenciálu smerom nahor, tak tento index bol na úrovni 92 čo značilo extrémnu chamtivosť. Tento index ešte nikdy nebol na tak vysokej úrovní. Prešlo niekoľko týždňov a znova tu máme extrémnu úroveň, ale opačnú a tým je extrémny strach. Hodnota 5 ešte nikdy na indexe nebola.

Link na fear and greed index tu.

Poďme už ale na Bitcoin.

Prečo si myslím, že sa za chvíľu rozhodne?

, [PREHĽAD TRHU] Osud Bitcoinu bude onedlho spečatený – Triangel alebo channel?

Graf je už celkom statočne stlačený a veľa priestoru na ďalšie manévre už nie je. Zapamätajte si, že aj keď príde nejaká pumpa, alebo dump a bude to vrámci trianglu, alebo channelu (viď graf) a neporušíme tým žiadnu štruktúru, tak je to úplne bezpredmetné. Potrebujeme vidieť ako sa Bitcoin rozhodne.

Či pôjde hore a breakne hornú trendline, ktorá pôsobí ako rezistencia, alebo prelomí spodnú hranu trojuholníka a bude sa tlačiť na spodnú hranu channelu. Kým nepríde break, tak jednoducho nevieme určiť nič viac. Veľké altcoiny pôjdu zatiaľ do strany. Avšak malé altcoiny aj pri stagnujúcej dominancii môžu jemne rásť, čo sa nám aj potvrdzuje.

Na stránke Trading11 je dostupný aj môj kurz Trader2.0!

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

  • Viac než 26 hodín videí
  • +20 powerpoint prezentácií
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Skúšobné cvičenia
  • A veľa ďalšieho…

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze:

KLIK

Čo čítať ďalej?

Je Ethereum ešte stále altcoin? Tu sú 4 dôvody, prečo by ste ho tak už nemali nazývať!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Martin

Vase predikce, jsou jak predpovedi pocasi….vyjmenujete vsechny moznosti a pak pisete, ja to rikal 😀

Samuel Slavkovský

Toto nie je predikcia, toot je prehľad trhu. Cieľom článku je dať čitateľovi PREHĽAD o tom, čo sa môže stať.

Peter

Kokos kedy začnete predikovať cenu podla dianiu na trhu a nálady investorov. Tieto bludy podla grafov čo píšete je čistá športka totálna blbosť.
Graf je už celkom statočne stlačený a veľa priestoru na ďalšie manévre už nie je. Zapamätajte si, že aj keď príde nejaká pumpa, alebo dump a bude to vrámci trianglu, alebo channelu (viď graf) a neporušíme tým žiadnu štruktúru, tak je to úplne bezpredmetné. Potrebujeme vidieť ako sa Bitcoin rozhodne.

Libor

Osud je prisilné slovo. Jednoducho sa zmení iba cena. Cena sa mení vždy nejako ak sa daná vec obchoduje na trhu. Takže, žiadna zmena „osudu“, len možno nová cenová hladina….