superman bitcoin let rast

Vo včerajších správach sme písali, že trh s kryptomenami je v týchto dňoch naozaj šialený a pohyby o 500-1000 $ (10-20%) na Bitcoine sa objavujú prakticky neustále. Tiež sme sa vás opýtali, ako to vidíte s utorkom. Príde ďalší dump, pumpa alebo sa nebude diať nič zaujímavé? 

Ak ste hlasovali za pumpu, tak ste mali pravdu. Ak ste sa hlasovania nezúčastnili, tak ešte stále môžete. Ako to vidíte s Bitcoinom po zvyšok dnešného dňa?

Bude podľa vás pokračovať korekcia alebo ideme na historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Bitcoin dnes opäť na koni

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Väčšina z vás bohužiaľ zvolila tretiu možnosť – nič zaujímavé sa diať nebude. A nemali ste pravdu. Bitcoin začať tesne po včerajších správach (okolo 20:00) klesať a nakoniec dosiahol vyššie dno na hladine 4800 $.

Vytvoril sa nám tak akýsi UPtrend, no vzhľadom na uhol rastu pravdepodobne dlho nevydrží. Aktuálne však rastieme a ak to Bitcoinu vydrží až do polnoci, bude sa musieť popasovať s rezistenciou na hladine 6000 $.

Môže vás zaujímať: Prehľad výsledkov – Krypto trh v pekle – Možné otočenie trendu v nedohľadnej dobe?

Altcoiny držia krok

Väčšina altov dnes rastie spolu s Bitcoinom. Ethereum (7%) sa drží na 120 $, Litecoin (+8,5%) sa obchoduje za 35 $ a taký BNB dnes poskočil o 12%, čím sa opäť dostal do dvojciferných čísel. Momentálne sa na burze Binance obchoduje za 10,3 $.

1D BTC dominance
1D BTC dominance

Dominancia Bitcoinu v týchto dňoch má tendenciu rásť. Aktuálne sa pohybuje v rozmedzí 64-66,5% podľa toho či sa práve hýbe trh s Bitcoinom, alebo sa doťahujú alty. Zdá sa, že domiancia našla na týchto hodnotách dočasné ekvilibrium a odrazila sa odo dna (62%). Bitcoin pritom ešte na začiatku roka úplne dominoval trhu a ukradol si celých 71% kapitalizácie všetkých kryptomien.

To že dominancia stagnuje poukazuje na fakt, že väčšina obchodníkov teraz počas bear marketu nerobí rozdiely medzi BTC a altcoinami. Altseason z prvých dvoch mesiacov tohto roka asi mnohých presvedčila, že alternatívne kryptomeny majú veľký potenciál.

Teraz je možné nakupovať alty v poriadnych zľavách. Je však dobrý nápad využiť túto príležitosť a pridať nejaké coiny do portfólia?

O tom sa budeme baviť dnes o 16:00 na našej show LIVE Trading 2.0. Tak sledujte náš kanál BitLink, prihláste sa na odber videí a nezmeškajte naše VIDEO-spravodajstvo!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance