DeFi-Platform-Compound-Goes-Decentralized-By-Replacing-Admin-With-Community-Governance

Počuli ste už o novom projekte Compound?  Ak nie, mali by ste zbystriť pozornosť. Každý rok sa na krypto scéne objaví niekoľko zaujímavých projektov, ktoré poskytujú jedinečnosť a zaručenú kvalitu.

Nový hot projekt roka?

V roku 2018 sme tu mali projekt Binance so svojimi obchodnými platformami. Na prvý pohľad išlo o rovnakú burzu ako všetky ostatné. Avšak niečím sa predsa líšila. Z lokálneho projektu sa poslednými novinkami a budovaním stal globálny projekt, ktorý v súčasnosti pôsobí takmer v každom štáte na svete. Dokonca pre občanov USA a Európy je tu možnosť obchodovať na špeciálnej Binance JES burze a Binance USA.

S príchodom roka 2019 sa rapídne začal rozširovať projekt Brave so svojím web browserom. Cena altcoinu BAT v tom čase urobila obrovské zhodnotenie. Príde nový start-up aj v tomto roku?

Compound finance je nový projekt, ktorý vznikol iba pred niekoľkými mesiacmi. Ponúka originálny systém, ako si zarobiť kryptomeny úplne zadarmo. Pomocou vote štruktúry sa môžete nechať odmeniť cez lending.

Prečítaj si aj: Tesla autopilot vs. zlí vodiči – Pozrite sa ako jazdia autá od Elona Muska

Zarobiť si držaním mincí

Veľa krypto nadšencov drží svoje altcoiny na peňaženkách a nemá z toho žiadne zhodnotenie. Compound finance rieši tento problém a ponúka možnosť zarobiť si za to, že iba držíte mince. Formou lendingu cez DeFi požičiavate peniaze a cez úrok si môžete niečo privyrobiť. Nejde napríklad o 100 % zhodnotenie za rok ako sľubujú niektoré Ponziho schémy, ale približne len o 10 %. No na druhej strane – aj toto zhodnotenie je aspoň niečo.

Možno ťa bude zaujímať: Talianske banky chcú eurocoin – Budú benefitovať na dobrej povesti Bitcoinu!

Od zalistovania letí hore

Tento altcoin sa hneď od prvého dňa od zalistovania na burze uchytil. Na coinmarketcap.com sa nachádza medzi top 20 kryptomenami a na burzách sa aktívne obchoduje s vysokým objemom. Momentálne sa dá obchodovať na niekoľkých známych burzách.

Čítaj ďalej:

Vytvorme si spolu ideálne portfólio – Kam momentálne investovať peniaze?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance