Približne pred mesiacom sme vytvorili novú stránku – Trading11.com – s cieľom poskytnúť našim čitateľom kvalitné technické analýzy, signály a články o obchodovaní. Po prvom mesiaci fungovania je čas zhodnotiť naše úsilie.

Za posledný mesiac sme publikovali vyše sto článkov, z toho 74 analýz.

Čo všetko nájdete na Trading11.com?

Najdôležitejšou súčasťou tohto webu sú Technické analýzy. Tie vytvárajú profesionálni obchodníci, ktorých sme po spustení webu prijali do nášho tímu. Denne si môžete prečítať analýzu Bitcoinu a dve až tri analýzy vybraných altcoinov. Sústredíme sa hlavne na high-cap coiny ako Ethereum, Litecoin, Ripple, Cardano, NEO alebo Monero, ale včera sme sa pozreli napríklad na Ontology a Verge.

Profesionálne analýzy

Ale pozor! Nemýľte si ich so signálmi! Naše analýzy obsahujú všetky potrebné informácie na to, aby ste vedeli maximalizovať vaše zisky na burze. Nie je pritom nutné sedieť pri grafoch celý deň. Naši traderi za vás zhodnotia náladu na trhu, určia trend, supporty, rezistancie a snažia sa spraviť predikcie. Obchodovanie je však v konečnom dôsledku plne vo vašich rukách. My vám iba pomáhame spraviť informované rozhodnutie.

Analýzy na Trading11 predstavujú unikátny pohľad na trh. A vychádzajú! Overte si to sami. Snažíme sa robiť ich tak, aby ste nemuseli celý deň sedieť nad grafmi. Stačí si ich prečítať, pochopiť, prípadne upraviť vaše pozície na burze a hotovo.

Odporúčame vám prečítať si: Ako používať analýzu na Trading11

Edukačné články o obchodovaní

Druhým pilierom Trading11.com sú články o obchodovaní. Na tomto webe predstavujeme obchodné stratégie, indikátory… Učíme našich čitateľov, ako sa vyznať v grafe, ako určiť trend, ako rozoznať bullish a bearish formácie a veľa ďalších zaujímavostí.

Prečítajte si niečo o tradingu:

Zatiaľ je všetko zdarma

Prevádzka takéhoto webu je časovo aj finančne náročná. Momentálne fungujeme na dobrovoľných príspevkoch, bohužiaľ, málokto je ochotný podeliť sa so ziskom. Preto sme sa rozhodli, že v budúcnosti niektoré časti webu spoplatníme. Môžeme však sľúbiť, že to nebude skôr, ako o mesiac.

Takže, budeme radi ak sa porozhliadnete, začneme používať naše analýzy, prípadne aj vďaka nám zarobíte nejaké peniaze na burze. Nie sme žiadna pump&dump skupina, nemienime nikomu hovoriť čo má kedy nakúpiť/predať. Snažíme sa našich čitateľov vzdelať a naučiť ich samostatne obchodovať.

Reakcie na Trading11.com sú veľmi pozitívne. Sme nadšení, že sa nám podarilo vytvoriť kvalitný web obchodovaní. Pripojte sa ku viac než 10 000 čitateľom, ktorí nás tam aspoň raz za týždeň navštívia.

Tiež budeme radi, ak nás začnete sledovať na Trading11 facebooku, prípadne si aktivujete notifikácie (návod nájdete tu). Pri tradingu je dôležité získať informácie včas. Obchodovať na základe 12-hodín starej analýzy niekedy nemusí byť práve najlepší nápad.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance