Binance Labs program
Binance Labs program, zdroj: binance.com

Pokles trhu nerobí žiaden problém pre program spoločnosti Binance Labs, ktorý pomáha začínajúcim firmám rozvíjať svoje produkty. Binance Labs aj napriek poklesom na trhoch hľadá až 2 000 zamestnancov.

S poklesom na trhu mali v minulosti problémy takmer všetky firmy, od búrz cez väčšie firmy až po mieste podniky. V Binance Labs využívajú príležitosť poklesov a podporujú vznik nových firiem tak, aby počas rastúceho trendu boli pripravené poskytovať maximálne kvalitné služby. Binance Labs v spolupráci s blockchainom BNB Chain sa snaží poskytnúť špecializovanú podporu vývojárom, ktorí budujú decentralizované aplikácie na blockchainovej sieti BNB Chain, a to poskytovaním inkubácie a investícií.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Binance Labs prináša aj novinku

V piatom kole podpory okrem investícií poskytne Binance Labs mentorské a vzdelávacie služby. Uzávierka prihlášok do kola je 8. júla 2022, pričom začiatok programu je naplánovaný na 11. júla 2022. Binance vyberie zaujímavé projekty, ktorým dá priestor sa presadiť. Investičný riaditeľ BNB Chain uviedol:

Nemáme stanovený investičný strop. Binance Labs bude pred prijatím investičného rozhodnutia sledovať proces dôkladného hodnotenia projektov, ktoré sú vybrané na inkubáciu.

Riaditeľ zároveň pozval všetky projekty, aby sa minimálne zúčastnili nového kola. Ako sám povedal, sú pripravení pomôcť každému dobrému nápadu, bez ohľadu na kapitál a skúsenosti s tvorbou projektu.

Prečítaj si aj: Na stole je nová kryptomenová legislatíva, SEC ho neprijal moc pozitívne

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance