koka inu
koka inu

Predstavte si, že tokenom môžete podporiť protidrogové kampane. Táto myšlienka sa stáva skutočnosťou vďaka ERC20 meme tokenu KOKA INU. Prví členovia komunity majú veľkú príležitosť dospieť k masívnym výsledkom vďaka veľkému potenciálu projektu.

Aj napriek tomu, že projekt je v súčasnosti v počiatočnej fáze s marketcapom pod 1 milión amerických dolárov, má potenciál veľkého rastu. KOKA INU bude mať svoj vlastný DEX a NFT trh, kde budú môcť členovia obchodovať so svojimi tokenmi princípom P2P. Polovica poplatkov z DEX/NFT trhu bude použitá na backbuy z Uniswapu a burn. Druhá polovica bude použitá na vývoj nových funkcií tokenu.

KOKA INU pracuje na decentralizovanej spotovej burze s grafom a možnosťou limit orders. Tento token je obchodovaný cez aplikáciu Uniswap pod Ethereom a z každého tradu tohto tokenu získa aplikácia Uniswap poplatky vo výške 0,2% hodnoty tradu. Poplatky budú slúžiť z polovice na buyback a burn, z druhej polovice na marketing. Vďaka tomuto mechanizmu sa token stane deflačným. Dobrou správou pre všetkých držiteľov KOKA INU tokenov je, že aplikáciu budú môcť využívať zadarmo.

„5 percent všetkých tokenov bude rozdaných formou airdropu po dosiahnutí 1 milióna za 24 hodín pri minimálne 1500 držiteľoch. Časť mincí sa dostane na adresy všetkých držiteľov. Užívajte si, že ste súčasťou komunity. Vybudujme spolu skvelý projekt. Spolu sme silnejší,“ odkázali vývojári projektu. Benefitmi komunity je napríklad možnosť stakingu za 130% APY a možnosť yield farmingu za 550% APY.

Jednou z myšlienok projektu je z časti prispievať organizáciám, ktoré sa venujú drogovo závislým ľuďom. Cieľov je však viacero, napríklad v podobe vzrastu marketcapu na 50 miliónov amerických dolárov či vybudovania decentralizovanej aplikácie.

Ide o komunitný projekt, ktorý bude riadiť komunita hlasovaním DAO. To znamená, že vývojársky tím zadá možnosti, akými sa bude projekt uberať. Rovnako tiež môže urobiť každý jeden držiteľ tokenu – svojím hlasovaním môže ovplyvniť, ako bude projekt fungovať.

WEB: https://www.kokainu.io

Tele: https://t.me/joinchat/TnpNnu5pmTpiZDI0

Team KYC by https://www.kycastle.tech/

Coingecko: https://www.coingecko.com/en/coins/koka-inu

Cmc: https://coinmarketcap.com/currencies/koka-inu/

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Peter

Zaujímavý článok. Celkom cool je, že aj keď je to memečko tak to má reálne využiteľné funkcie, no uvidíme, nech sa darí 😉