Partnerstvo Samsungu potvrdené: Cena Enjin Coinu (ENJ) vzrástla o 75 %

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Cena Enjin Coinu (ENJ) vzrástla za posledných 24 hodín o viac než 75 %. Vzrast ceny potvrdil CoinMarketCap. Partnerstvo Enjin Coinu so Samsungom by mohlo byť znakom technológie smerujúcej do poľa e-gamingu.

Čiastočne sa aj očakávalo, že cena ENJ vzrastie. Za posledný deň získal Enjin Coin viac než 75 % nárast svojej hodnoty. Momentálne (počas písania tohto článku) sa ENJ obchoduje za 0,21 USD. Podľa všetkého ide o aktuálne najvýkonnejší altcoin zo zoznamu 100 kryptomien uvedených na Coinmarketcape. Trhový limit Enjinu je vo výške 127 miliárd dolárov.

ENJ nepociťuje výrazný nárast cien v priebehu noci po prvýkrát. Len pred niekoľkými týždňami, keď sa ešte len začali šíriť zvesti o partnerstve Enjinu so Samsungom, sa cena tejto kryptomeny navýšila len cez noc o 300 %.

Mieri Samsung do e-gamingu?

Potvrdenie partnerstva medzi spoločnosťou Samsung a Enjin signalizuje úsilie tohto technického giganta zvýšiť svoju šancu na úspech na rýchlo rastúcom trhu e-športov v regióne. Je dôležité poznamenať, že Enjin sídli v Singapure a vytvára celý herný ekosystém. Je teda zrejmé, že Samsung smeruje do oblasti kryptomien. Dôvodom je aj to, že nový smartfón S10 bude obsahovať okrem iného aj hardvérové riešenie na ukladanie dát týkajúcich sa kryptomien. Spočiatku bude podporovať Bitcoin (BTC), Etheretum (ETH), Cosmo Coin (COSM) a už spomínaný Enjin Coin (ENJ).

Zdroj:
cryptopotato.com

Čo čítať ďalej?

Moorov zákon žije ďalej! – Tektonické pohyby vo svete výpočtových technológií navždy zmenia informatiku

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.