Obľúbený potravinový reťazec otvoril na Slovensku nový moderný supermarket

  • Coop Jednota otvorila nový moderný supermarket
  • Zákazníci si môžu užívať pohodlnejší nákup, prevádzka je šetrná k životnému prostrediu
Novinky Coop Jednota otvorila nový supermarket
Coop Jednota otvorila nový supermarket. Zdroj: shutterstock.com/TY Lim
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Moderné technológie hýbu svetom a zmeny neobchádzajú ani oblasť predaja. Obľúbený slovenský obchodný reťazec otvoril nový moderný supermarket. Slováci z okolia Veľkého Krtíša sa tak môžu tešiť na pohodlnejšie nákupy v novej prevádzke.

COOP Jednota otvorila ďalší moderný supermarket

9. novembra otvoril obľúbený potravinový reťazec COOP Jednota Krupina svoj 53. supermarket na Novohradskej ulici vo Veľkom Krtíši, ako informuje vo svojej tlačovej správe. Nový obchod, umiestnený v priestoroch bývalých potravín, ponúka obyvateľom Veľkého Krtíša a okolia nové možnosti pre pohodlný a moderný nákup.

Supermarket výrazne podrástol po zväčšení pôvodnej predajne o priestory bývalého stravovacieho zariadenia a prístavbou prekrytej terasy. S aktuálnou predajnou plochou 311 m2 poskytuje zákazníkom o 40 % viac priestoru na nákupy. Nielen, že predajňa ponúka väčší priestor, ale aj moderný a ekologicky šetrný interiér.

Zákazníci môžu očakávať komfortný nákup po rozsiahlej rekonštrukcií priestorov, ktorá zahŕňala výmenu podláh, stropov a osvetlenia. Nový bezbariérový vstup zvyšuje mobilitu a prispôsobuje sa potrebám všetkých zákazníkov.

Supermarket je vybavený moderným zariadením a interiérovým rádiom s ponukou slovenskej hudby. Zálohomaty pre výkup sklenených fliaš, plechoviek a PET fliaš sú taktiež súčasťou novej prevádzky.

Nový supermarket COOP Jednota. Zdroj: Coop Jednota

Drevené prvky v dizajne predajne odrážajú charakteristický štýl regionálneho družstva COOP Jednota Krupina. Elektronické cenovky s aktuálnymi cenami tovarov nahrádzajú tradičné papierové cenovky, čím prispievajú k udržateľnejšiemu obchodovaniu.

Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina vyjadril radosť nad otvorením novej predajne: „Sme radi, že môžeme byť našim zákazníkom a obyvateľom Veľkého Krtíša opäť o čosi bližšie. Zmodernizovaná predajňa na Novohradskej vo Veľkom Krtíši je výsledkom nášho niekoľkoročného úsilia o zlepšenie a zvýšenie zákazníckeho komfortu v regióne Novohrad.”

Nový supermarket ponúka rozšírený sortiment približne 4 800 druhov tovarov, väčšinou slovenského pôvodu. Prevádzku supermarketu bude zabezpečovať sedemčlenný tím zamestnancov COOP Jednota.

Jozef Vahančík vyjadril presvedčenie, že zákazníci budú spokojní a nájdu si cestu do nového supermarketu, ktorý je príkladom moderného nakupovania v 21. storočí.

Otvorenie 53. predajne COOP Jednota Krupina v Novohradskom regióne znamená novú éru nákupov pre obyvateľov Veľkého Krtíša a okolia. S moderným interiérom, ekologickým prístupom a rozšíreným sortimentom sa nový supermarket stáva dôležitým centrom pre komunitu, ktorá ocení výhody a pohodlie moderného nákupu.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Supermoderná prevádzka v Bratislave

COOP Jednota otvorila začiatkom novembra ultramoderný supermarket v Bratislave. Ten sa nachádza v lukratívnej lokalite na Národnom futbalovom štadióne v obchodnom centre Tehelko. Táto nová predajňa má rozlohu až 1 600 štvorcových metrov a je vybavená najmodernejšími technologickými prvkami.

COOP Jednota sa dlhodobo pýši širokou ponukou slovenských výrobkov. Prináša tak zákazníkom kvalitné domáce potraviny a zároveň podporuje miestnych výrobcov.

„Našou víziou je neustále posilňovanie pozície najväčšieho slovenského reťazca a podpora domácej ekonomiky, domácej produkcie a hospodárstva. Záujem zákazníkov o slovenské produkty je zjavný, preto ich cieľavedome podporujeme. Reálny predaj slovenských potravín vyhodnocovaný cez pokladničné systémy je v Coop Jednote viac ako 70%, čo je dlhodobo najviac spomedzi všetkých potravinových sietí pôsobiacich na Slovensku. Zdôrazniť je potrebný aj fakt, že až 85% produktov našich vlastných značiek pochádza práve od slovenských dodávateľov,” uviedla pre Kryptomagazín Jana Kuklová, hovorkyňa Coop Jednota.

Prečítajte si aj: Ďalší veľký hráč potvrdil expanziu na Slovensko. Pribudne nám známa sieť predajní

Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.