Na Slovensku otvoril svoje brány nový ultramoderný supermarket

Kategorie: Novinky
Moderný supermarket v Bratislave
Moderný supermarket v Bratislave. Zdroj: shutterstock.com/bbernard

Supermarket, aký zákazníci na Slovensku doposiaľ nemali možnosť navštíviť, otvoril svoje brány pred pár dňami v Bratislave. Moderný dizajn, kvalitné slovenské potraviny, široký sortiment a veľké množstvo technických vychytávok, ktoré prispievajú k tomu, aby bol nákup čo najpohodlnejší. To priniesol Bratislavčanom Tempo Supermarket.

Tempo Supermarket, ktorý prevádzkuje Coop Jednota Nové Zámky otvoril svoju supermodernú predajňu v novootvorenom obchodnom centre Tehelko na Národnom futbalovom štadióne, na Bajkalskej ulici.

Najmodernejší supermarket na Slovensku

Predajňa má rozlohu viac ako 1 600 štvorcových metrov predajnej plochy. Je vybavená tými najmodernejšími technológiami. Predseda predstavenstva Coop Jednoty Nové Zámky Štefan Mácsadi pre denník Pravda povedal, že „predajňa bude disponovať najmodernejším vybavením, chladiacim a mraziacim zariadením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a spĺňa najvyššie ekologické štandardy.”

Modernizácia slovenského obchodného reťazca je zameraná na znižovanie negatívnych vplyvov na životné prostredie, ale aj efektivitu. Supermarket používa pri všetkých tovaroch elektronické cenovky, ktoré fungujú úplne automaticky. Tým odbúral predavačkám povinnosti a vytvoril im viac priestoru na to, aby sa mohli venovať predovšetkým zákazníkom.

Slovenské potraviny

Supermarket ponúka zákazníkom až 70 % domácich, slovenských produktov. Tým prináša kvalitné potraviny, podporuje domácu ekonomiku a miestnych výrobcov.

„Našou víziou je neustále posilňovanie pozície najväčšieho slovenského reťazca a podpora domácej ekonomiky, domácej produkcie a hospodárstva. Záujem zákazníkov o slovenské produkty je zjavný, preto ich cieľavedome podporujeme. Reálny predaj slovenských potravín vyhodnocovaný cez pokladničné systémy je v Coop Jednote viac ako 70%, čo je dlhodobo najviac spomedzi všetkých potravinových sietí pôsobiacich na Slovensku. Zdôrazniť je potrebný aj fakt, že až 85% produktov našich vlastných značiek pochádza práve od slovenských dodávateľov,” uviedla pre Kryptomagazín Jana Kuklová, hovorkyňa Coop Jednota.

binance
97%

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance.

Najlepšej a najlacnejšej burze na svete.

Sponzorovaný obsah

Čoskoro aj eshop

Ďalší krok ku skvalitneniu služieb zákazníkom plánuje Coop Jednota spustiť v závere tohto roka. Slováci budú môcť nakupovať v obľúbenom reťazci jednoducho, prostredníctvom eshopu.

„Aktuálne finalizujeme a pracujeme na spustení centrálneho systému online nakupovania pre celú maloobchodnú sieť COOP Jednota, ktorý bude pre našich zákazníkov dostupný vo 4. kvartáli 2023, o čom budeme verejnosť čoskoro informovať,” uviedla pre TVNOVINY.sk hovorkyňa Jana Kuklová.

V súčasnosti môžu online objednávky využívať zákazníci v Bratislave. Coop Jednota túto službu ponúka prostredníctvom využitia donáškovej služby Wolt. Na základe elektronickej objednávky pripraví nákup kolektív zamestnancov na Mierovej ulici. Vo virtuálnej predajni si môžu zákazníci vybrať z približne 3 500 tovarových položiek, vrátane chladeného tovaru alebo mrazených výrobkov.

Prečítajte si aj: Slováci môžu očakávať, že supermarkety sa o zákazníkov pobijú

Najčítanejšie články

1

Na Slovensku vyrastie nové obchodné centrum. Poteší obyvateľov tohto mesta

2

Slováci, pozor. Falošný eshop je na nerozoznanie od originálu, no ide o podvod

3

Známa banka porušila práva svojich klientov. Bez súhlasu presunula ich účty

4

Stopka soli i sladkostiam? Najväčší reťazec na Slovensku prekvapil svojím rozhodnutím

5

Vodiči, zbystrite. Ak si v zime nesplníte tieto dve povinnosti, vyjde vás to draho

PR články

Tento kryptomenový token bude pre slovenskú komunitu obrovským prínosom. Toto by ste o ňom mali vedieť

Marek Bednárik | 21. novembra 2023 Horúca novinka

V spolupráci s FinSystems. Globálny kryptomenový trh sa prebudil a viaceré indikátory naznačujú skorý rast Bitcoinu na nové tohtoročné maximá okolo 50 000 dolárov.

Kryptotrh rastie a Slováci sa tešia na zisky
Horúca novinka

Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

Henrieta Balázsová | 20. novembra 2023

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien.

Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa