Obľúbená kryptomenová burza Slovákov spúšťa prevratnú novinku

Novinky Bybit spúšťa novinku
Bybit spúšťa novinku. Zdroj: shutterstock.com/photo_gonzo a Bybit
BITmarkets BITmarkets

Obľúbená kryptomenová burza Slovákov, Bybit, nedávno predstavila nástroj Tradegpt, ktorý riadi umelá inteligencia. Ide o chatbot, ktorý analyzuje trhové údaje burzy a ponúka rôzne vyhodnocovanie cien cez metriky, uvádza News Bitcoin. Dokáže navyše poskytnúť investičné rady a znalosti o kryptomenovom trhu.

Bybit zavádza Tradegpt

Tradegpt je súčasť balíka umelej inteligencie od Bybit s názvom Toolsgpt. Burza tvrdí, že Chatgpt má príslušné údaje iba do septembra 2021, no používatelia Tradegpt môžu získať hodnotenie trhu v reálnom čase a dostať odpovede hneď v niekoľkých jazykoch. Táto služba je pre registrovaných používateľov bezplatná. Bybit uvádza, že existuje limit 20 otázok na osobu na 1 deň.

Jedným z cieľov tohto nástroja je poskytovanie finančného vzdelávania a mentorstvo, uviedla vedúca oddelenia finančných produktov spoločnosti Bybit, Vivien Fang. Umelú inteligenciu implementovala do svojich služieb aj burza Binance s názvom Binance Sensei. Crypto.com taktiež zaviedla chatbota Amy.

Rozhranie Tradegpt

Rozhranie Tradegpt. Zdroj: Bybit

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Bybit stúpa v rebríčkoch

Burza Bybit sa snaží čo najskôr prispôsobiť rýchlemu trhu kryptomien. Nedávno spustila na platforme copy tradingu novinku automatizovaného obchodovania. Hlavní obchodníci si teraz môžu prepojiť účty s obchodnými nástrojmi tretích strán ako napríklad 3Commas cez API.

Podľa oficiálnej stránky ponúka Bybit na obchodovanie viac ako 270 aktív a 200 kontraktov. Používa ho vyše 15 miliónov používateľov v 160 krajinách. V rebríčku CoinMarketCap sa burza nachádza v čase písania článku na 4. mieste s denným objemom obchodovania 568 miliónov dolárov.

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku.

Umelá inteligencia predstavuje hrozbu

Umelá inteligencia rovnako ako každá nová technológia má svojich fanúšikov, ale aj kritikov. Asi najväčšou hrozbou je sebestačnosť umelej inteligencie. To znamená, že sa v budúcnosti bude vyvíjať sama bez ľudského zásahu. Dokonca aj samozvaný otec umelej inteligencie, Elon Musk, na svetovom vládnom summite v Dubaji povedal, že jedným z najväčších rizík pre budúcnosť civilizácie je umelá inteligencia.

V istom bode umelá inteligencia prekoná tú ľudskú. Už sa to v podstate aj deje. A to je hlavný rozdiel medzi touto technológiou a všetkými predošlými. Firmy, ale aj úrady môže v budúcnosti ovládať práve umelá inteligencia, čo by znamenalo, že nás riadi a rovnako aj celý náš systém.

Mohlo by ťa zaujímať: Obľúbená kryptomenová burza Slovákov vydala dôležité oznámenie

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: News BitcoinTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.