NÁVOD – Nakupujte kryptomeny kartou BEZ POPLATKOV!

BITmarkets BITmarkets

Okamžitý nákup kryptomien kartou na burze Binance

Prvý nákup kryptomien s dobrými poplatkami je zdĺhavý proces. Musíte si vytvoriť účet na burze, overiť vašu totožnosť, pripojiť bankový účet, poslať malé množstvo peňazí na overenie, poslať viac peňazí a za tie konečne nakupovať. Celý proces kvôli pomalým bankám trvá niekoľko dní. Ďalšia možnosť je nakupovať v slovenských zmenárňach, alebo pomocou kreditnej karty. Tu však namiesto desatín percenta aj 5% poplatky!

Ak však chcete rýchlo nakúpiť, ale ešte nemáte overený účet na burze, teraz máte jedinečnú možnosť využiť nulové poplatky na burze Binance! Dokonca si ani nemusíte vytvoriť účet. Postačí zadať údaje o vašej kreditnej/debetnej karte a kryptomeny sú na ceste. Nakupovať môžete v eurách, či v českých korunách.

>>>Kliknite sem a nakupujte kryptomeny kartou bez poplatkov<<<

Nakupovať môžete množstvo kryptomien od Bitcoinu, Etherea, BNB, až po TRON či XLM.

Viac o Binance

Binance je v súčasnosti najväčšia kryptomenová burza na svete. Denne sa v nej obchodujú coiny v celkovej hodnote 5-20 miliárd dolárov. Túto burzu používajú milióny ľudí a ponúka všetko od nákupov kartou cez klasické obchodovanie až po obchodovanie s až 125x pákou.

Binance ponúka obchodovanie širokého spektra kryptomien. Poplatky na tejto burze si môžete znížiť až na polovicu tým, že si zakúpite burzovnú kryptomenu Binance Coin. Účet na burze Binance by mal mať každý správny fanúšik kryptomien.

Návod na vytvorenie účtu nájdete v tomto článku. Celý proces je jednoduchý a nezaberie vám veľa času. Len pri pripájaní bankového účtu budete musieť pár dní čakať kvôli pomalým bankovým transakciám.

Burza Binance chystá aj vlastnú kartu, pomocou ktorej budete môcť všade platiť v kyptomenách. O jej výhodach/nevýhodach, poplatokoch atp. sa dočítate tu:

Binance Card – Ako ju získať, používať, koľko stojí a výška poplatkov

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: