vanoce-stul-vecere-oplatky

Štedrovečerná večera sa blíži a prípravy sú všade v plnom prúde. Asi málokto sa neteší na večer plný pohody a pokoja. Nezabudnite si dnešný deň užiť naplno, inak uletí ako voda.

Ako by mal vyzerať klasický pôst? Bežne sa od rána neje mäso, a až pri večeri sa poriadne nakŕmite. Čo je ale podľa môjho názoru ešte dôležitejšie?

Zahoďte mobily

Je síce fajn neustále scrollovať Blockfolio a pozerať sa, ako rastú altcoiny, bola by ale škoda stráviť dnešný vzácny čas práve týmto. To ste predsa robili celý rok a zase budete

Pokojne napíšte hneď pár kamarátom a rodine hromadnú SMS správu, áno niektorí cez Messenger, a potom tie mobily, tie tablety a tie internety niekam zahoďte. Užite si svojich blízkych, rodinu, dajte si prechádzku alebo relax pri nejakých rozprávkach a nenechajte sa ničím iným rušiť. Aj my dnes vydáme posledný článok (vianočný pozdrav) o 16:00.

Nie je nič horšie, ako ísť dnes obchodovať, sledovať Coin, analyzovať, pracovať, atď. A ako lusknutím prsta zistíte, že je po Vianociach.

Načerpajte energiu

Pokiaľ si budete schopní Vianoce dôkladne užiť, nielen, že sa udržíte v dobrej nálade, ale aj vaše telo a mozog začnú regenerovať. Uľaví sa vám od stresu, ktorý bežne po celý rok prežívate. Pocit radosti a pokoja vás dokonale nabije energiou, ktorá sa vám bude hodiť.

Záver

Užite si každý moment príprav i samotnej večere, neponáhľajte sa pri rozbaľovaní darčekov, všetko si v pokoji vychutnajte, rozprávajte sa Len tak nebudete mať pocit, že ste Štedrý deň poriadne ani nezačali a už je preč. Predsa nechcete čakať zase rok, aby ste to mohli napraviť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre