Top kryptomeny na dnes
Top kryptomeny na dnes. Zdroj: shutterstock.com/PopTika

Dash 2 Trade (D2T)

Práve teraz je Dash 2 Trade vo fáze nadmerného financovania s ďalšími 36 miliónmi tokenov v predaji za 0,0556 USD. Má zásobu 1 miliardy tokenov a celkovo 298,5 milióna bude sprístupnených prostredníctvom predpredaja.

Keďže tokeny sa v súčasnosti predávajú za nízku cenu, očakáva sa, že ich hodnota v nasledujúcich rokoch vzrastie o tisíce percent. To naznačuje, že D2T by mohol byť najlepšie krypto na nákup v roku 2023.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!

IMPT (IMPT)

Investorov, ktorí chcú investovať do zmysluplných zelených projektov, by mohla zaujímať kryptomena IMPT, ktorá sa práve dostala do predpredaja. Ukazuje sa, že by mohla byť jednou z najsľubnejších kryptomien na trhu.

IMPT je zameraný na boj proti globálnemu otepľovaniu. Keďže blockchain sa stáva čoraz dôležitejším v boji proti klimatickým zmenám. Investori môžu nakupovať uhlíkové kredity a sponzorovať celosvetové projekty environmentálnej udržateľnosti.

Token IMPT je stále v predpredaji a má jeden z najúspešnejších predpredajov, v rámci ktorého vyzbieral takmer 3,5 milióna dolárov.

Ethereum Name Service (ENS)

ENS je jedna z kryptomien s najväčším potenciálom, ktorú možno práve teraz získať za naozaj nízku cenu. ENS sa za posledných 24 hodín darilo naozaj obdivuhodne. V čase písania tohto článku sa ENS obchodovala za 19,76 USD, čo predstavuje nárast o 21 %.

ENS mala zatiaľ denné maximum 20,17 USD a denné minimum 16,08 USD. S pomocou väčšieho trhu s kryptomenami môže ENS opäť stúpnuť nad 20 dolárov.

Quant (QNT)

Ďalšou kryptomenou, do ktorej sa oplatí momentálne investovať, je QNT, pretože zaznamenala za posledný mesiac obrovský cenový vzostup.

QNT slúži na prepojenie rôznych blockchainových sietí a jeho hlavným cieľom je preklenúť medzeru medzi rôznymi blockchainmi.

Token vzrástol o 77 % a za posledných 24 hodín získal nárast približne o 20 % a momentálne sa obchoduje za 173 USD. QNT sa teraz obchoduje na dennom maxime a ak sa podarí udržať súčasné zisky, token môže pokračovať v raste a môže prekročiť hranicu 200 USD.

Uniswap (UNI)

UNI za posledných 24 hodín získalo 13,3 % a obchodovalo sa za 6,35 USD. Vykázal objemy obchodov viac ako 195 miliónov dolárov.

UNI sa za posledných 24 hodín obchodovalo v rámci 5,45 USD a 6,51 USD, čo naznačuje miernu volatilitu. Ak token bude pokračovať vo svojom vzostupnom trende, cena pravdepodobne čoskoro dosiahne 7 dolárov.

Jeho cieľom je zjednodušiť výmenu tokenov Etherea. Tokeny sa vymieňajú prostredníctvom fondov likvidity riadených inteligentnými zmluvami.

Synthetix (SNX)

SNX je skvelá investícia, ak máte záujem o skutočné aktíva na blockchaine. Za posledných 24 hodín vyskočila cena SNX o 11,9 % a obchodovala sa za 2,18 USD. SNX sa za 24 hodín obchodovalo v rámci úrovní 1,89 USD a 2,26 USD.

Súčasný vzostupný trend by mohol umožniť SNX prekonať trend, ktorý zaznamenal pokles o takmer 20 % za posledný mesiac. Ak sa trend udrží, je pravdepodobný nárast na 3 doláre. Prítomnosť DeFi robí SNX z dlhodobého hľadiska potenciálne žiadúcim projektom.

Lido DAO (LDO)

LDO za posledných 24 hodín vyskočilo o viac ako 13 % a obchodovalo sa za 1,35 USD. Keďže sa však väčšina trhu obchoduje v zelenej zóne, LDO by mohol udržať zisky a vystúpiť nad 1,50 USD.

Lido podporuje liquid staking na viacerých blockchainových sieťach vrátane Etherea. Tokeny LDO sa používajú na riadenie Lido DAO, ktoré dohliada na vývoj Lido.

XRP (XRP)

XRP za posledných 24 hodín získalo 9,3 % a momentálne sa obchoduje za 0,498 USD. Po zhruba 50-percentnom náraste v predchádzajúcom mesiaci sa ETH pripravuje na tzv. bull run. Nárast môže vyšvihnúť token od 0,65 USD až 1 USD.

XRP predstavuje širokú škálu aplikácií a využití súvisiacich s platbami vrátane mikroplatieb, DeFi a čoskoro aj NFT.

Algorand (ALGO)

Token ALGO za 24 hodín narástol o 9,4 % a momentálne sa obchoduje za 0,324 USD. Stále však naberá na sile v dôsledku celkovej podpory trhu s kryptomenami. Na moment sme zaznamenali prekročenie hranice 0,33 dolára a môže sa opäť dostať za túto úroveň a zacieliť až na 0,45 dolára.

Cieľom ALGO je byť škálovateľný, bezpečný a decentralizovaný.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!