Mobilný operátor prekvapil. Slováci môžu na Vianoce získať dáta úplne zadarmo

Kategorie: Novinky
Slováci môžu mať dáta na Vianoce zadarmo
Slováci môžu mať dáta na Vianoce zadarmo. Zdroj: shutterstock.com/fizkes

Slovenský mobilný operátor prekvapil pred Vianocami svojich zákazníkov špeciálnou akciovou ponukou. Mimoriadna akcia platí už od 13. novembra a v rámci nej môžu zákazníci O2 získať až neobmedzené množstvo dát úplne zadarmo.

Darček môžu zákazníci darovať vo väčšom formáte

O2, jeden zo slovenských sprostredkovateľov telekomunikačných služieb spustil svoju vianočnú akciovú ponuku. Zákazníci tohto operátora môžu získať vianočný darček vo forme dát zadarmo. Nájdu ich vo svojej mobilnej aplikácií O2. Ak sa zákazník rozhodne ponechať si darček pre seba, tak získa 10 GB dát zadarmo. No v prípade, že sa rozhodne tento darček niekomu darovať, dáta sa premenia z 10 GB na nekonečné.

„Otvorte si svoju O2 aplikáciu, kde na vás už čaká darček – 10 GB dát. Môžete ich začať využívať alebo darovať blízkemu v sieti O2. Vďaka tomu sa zmenia na nekonečné a využiť sa budú dať jedno celé fakturačné obdobie”, uvádza O2.

Dáta zadarmo na viac ako len jeden mesiac

Darčekové dáta zadarmo môžu zákazníci využívať od dátumu ich aktivácie počas celého aktuálneho zúčtovacieho obdobia aj celé nasledujúce zúčtovacie obdobie, prípadne do ich vyčerpania. Pri nekonečných dátach O2 stanovila limit pre vyčerpanie dát vo výške 1 000 GB a limitovanú rýchlosť na 20/20 Mbit/s.

Zákazníci, ktorí využívajú služby O2 prostredníctvom dobíjania kreditu, môžu dáta zadarmo používať 30 dní od aktivácie služby alebo do doby ich vyčerpania.

binance
97%

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance.

Najlepšej a najlacnejšej burze na svete.

Sponzorovaný obsah

Ako darček získať

Darčekové dáta nájdu zákazníci jednoducho v aplikácií, avšak musia ju mať aktualizovanú na najnovšiu verziu. „O2 vianočné dáta nájdete v O2 aplikácii vo vianočnom O2 Príbehu. Do O2 Príbehu sa dostanete jednoducho z hlavnej stránky aplikácie (cez obrázok „O2 Vianoce sú tu”). Po otvorení O2 Príbeh preklikajte, na konci nájdete možnosť aktivovať si 10 GB, alebo darovať nekonečno dát blízkemu,” uvádza O2 na svojej webstránke.

Dáta zadarmo nájdu v aplikácií zákazníci obľúbeného slovenského operátore už od 13. novembra 2023 až do 31. januára 2024.

Spoločnosti O2 sa na slovenskom trhu mimoriadne darí. O jej kvalitných službách svedčí aj fakt, že si získala už 2 000 000 zákazníkov a až desaťkrát získala ocenenie operátora roka. Pokrytie mobilného internetu 4G siete O2 neustále rozširuje a aktuálne ho môže využívať 97 % obyvateľov Slovenska.

Aktuálna vianočná ponuka operátora je veľmi zaujímavou možnosťou ako môžu zákazníci O2 obdarovať svojich blízkych. Namiesto darčeka vo forme 10 GB dát zadarmo si môžu navzájom darovať nekonečno.

Prečítajte si aj: Slovenská banka teraz ponúka úvery zadarmo

Najčítanejšie články

1

Na Slovensku vyrastie nové obchodné centrum. Poteší obyvateľov tohto mesta

2

Slováci, pozor. Falošný eshop je na nerozoznanie od originálu, no ide o podvod

3

Známa banka porušila práva svojich klientov. Bez súhlasu presunula ich účty

4

Stopka soli i sladkostiam? Najväčší reťazec na Slovensku prekvapil svojím rozhodnutím

5

Vodiči, zbystrite. Ak si v zime nesplníte tieto dve povinnosti, vyjde vás to draho

PR články

Tento kryptomenový token bude pre slovenskú komunitu obrovským prínosom. Toto by ste o ňom mali vedieť

Marek Bednárik | 21. novembra 2023 Horúca novinka

V spolupráci s FinSystems. Globálny kryptomenový trh sa prebudil a viaceré indikátory naznačujú skorý rast Bitcoinu na nové tohtoročné maximá okolo 50 000 dolárov.

Kryptotrh rastie a Slováci sa tešia na zisky
Horúca novinka

Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

Henrieta Balázsová | 20. novembra 2023

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien.

Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa