LIVE ROOM 100K challenge ako novinka na ČR a SR trhu – Pridáte sa?

Kategorie: Novinky
obchodovanie na burze

Ahojte, traderi. Som veľmi rád, že dnes môžem uviesť na svetlo sveta novinku, ktorú som si nejaký čas chystal. Čo je 100K challenge a o čo vlastne ide?

LIVE-ROOM

Dnes som na svojom telegramovom kanáli uverejnil podrobnosti o členstvách Trader2.0. Predpokladám, že každý asi poznáte pojem LIVE-ROOM. V našich končinách na ČR a SR sú skôr preferované webináre či streamy. V mojich analýzach pre Trading11 často okrem samotnej analýzy hovorím aj ako daný obchod tradovať. Ono totiž urobiť analýzu a potom danú analýzu aj tradovať sú dve absolútne odlišné veci. Dieru na trhu vidím práve v LIVE-ROOM miestnosti. Chcem, aby používatelia videli aj skutočné obchodovanie na reálnom účte, reálnom výsledku a aby mohli vidieť emócie pri obchodovaní naživo!

Čo je 100K challenge?

Od 11.11.2019 sa s platiacimi členmi 2× týždenne stretávame v live-roome. (Samozrejme fungujú aj záznamy, takže kto nebude môcť byť live môže si tento prenos pozrieť zo záznamu.) Aby bol celý live trading záživnejší, tak ma napadla výzva (challenge). Na začiatku si pošlem na svoj burzový účet 1 000 € a mojím cieľom bude dostať stav účtu na konečných 100 000 € – bez ďalšieho depozitu. Samozrejme, nie som blázon a viem koľko % je takéto zhodnotenie, preto je to výzva. Členovia, ktorí si zaplatia členstvo Trader2.0 budú mať okrem iných benefitov aj prístup do LIVE-ROOM, takže ma uvidia naživo obchodovať a samozrejme sa do tejto výzvy môžu zapojiť tiež.

>>>Členstvo môžete kúpiť tu<<<

Viac informácií vo videu:

Nie je podmienkou vložiť 1 000 €. Každý si môže obchodovať so sumou, s akou chce. Konkrétne podmienky bližšie špecifikujem neskôr. Na splnenie tejto výzvy nemám stanovený deadline. Budem obchodovať páry voči USD, ale aj páry voči BTC a niekedy príde určite aj obdobie, kedy sa bude BTC držať. Cieľom je, aby ľudia videli trading naživo na reálnom účte s reálnymi peniazmi a výsledkami. Členovia sa samozrejme môžu inšpirovať obchodmi a robiť ich tiež. Rovnako budem obchodovať aj mince so zápalnou šnúrou, ktoré budú taktiež súčasťou celého členstva.

Na stránke Trading11 je dostupný aj môj kurz Trader2.0!

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

  • Viac než 26 hodín videí
  • +20 powerpoint prezentácií
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Skúšobné cvičenia
  • A veľa ďalšieho…

    Kurz si môžete zakúpiť na tomto linku KLIK

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze : Vo videu sa zaoberáme základným Risk managementom a tzv. RRR. Toto je úvodné video do money managementu, ktorý musí mať každý trader „zmáknutý“ na jednotku.

https://trading11.com/e-shop/kurzy-trading11/trader-2-0/psychologia-money-management/1-risk-management-rrr/