Kryptonadšenci, nenechajte si ujsť túto konferenciu. Uskutoční sa už o pár dní

PR články Finsystems vás pozýva na skvelú konferenciu
Finsystems vás pozýva na skvelú konferenciu. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok FinSystems. Technologické spoločnosti, ktoré prinášajú riešenia na aktuálne problémy vo svete, momentálne zaznamenávajú obrovský rast. Svedčí o tom aj súčasný nový rekord populárneho technologického indexu S&P500, ktorý sa vyšvihol nad hranicu 5 000 dolárov.

Ku technologickým firmám sa teraz pridáva aj slovenská fin-tech spoločnosť FinSystems, ktorej produkt i natívny token Finsteco sme vám už predstavili v našich predošlých článkoch.

V súvislosti s blížiacim sa spustením platformy FinStudio, koncom predpredaja tokenu Finsteco a nedávnou značnou investíciou do marketingu vo svetových médiách ako Cointelegraph či Finbold, sa príležitosť investovať do slovenského tokenu Finsteco za predpredajovú cenu pomaly blíži ku koncu.

Nenechajte si ujsť zaujímavú konferenciu

Preto sa teraz firma FinSystems rozhodla na Slovensku usporiadať podujatie pre všetkých fanúšikov kryptomien a fin-tech, na ktorom okrem predstaviteľov firmy vystúpia aj známe mená z českej a slovenskej kryptomenovej scény. V príjemnom prostredí hotela Sheraton v Bratislave si počas celého dňa budete môcť vychutnať bohatý program.

Registráciu na podujatie môžete vykonať na tomto odkaze. 

TIP Zaregistrovať sa na konferenciu

Konferencia FinSystems, ktorá sa uskutoční 17. februára, je pozvaním do sveta inovácií a budúcnosti elektronického obchodovania. Firma FinSystems, známa svojou snahou o revolúciu v oblasti finančných technológií, predstaví na konferencii svoj vlajkový produkt – obchodnú platformu FinStudio, o ktorom sme písali v tomto článku.

Taktiež bude odprezentovaný zámer, využitie a potenciál natívneho tokenu Finsteco. Tento token nie je len ďalšou kryptomenou na preplnenom trhu, ale predstavuje kľúč k revolučnému softvéru, ktorý má potenciál zmeniť elektronické obchodovanie ako ho v súčasnosti poznáme.

Na podujatí si budete môcť vypočuť príspevky známeho ekonóma Lukáša Kovandu, kryptoprávnika Lukáša Steinigera a chýbať samozrejme nebudú ani zástupcovia firmy FinSystems – CEO Vladimír Ruščák či ďalší členovia tímu, ktorý už viac ako 7 rokov pracuje na tvorbe komplexnej technologickej platformy pre burzy, brokerov či iné finančné inštitúcie. 

Natívny token Finsteco

V roku 2022 bol ku platforme FinStudio vytvorený aj natívny token Finsteco, ktorý je momentálne v druhej fáze predpredaja za cenu 0,05 €. Ten ponúka investorom možnosť získať podiel na tomto výnimočnom slovenskom produkte, ktorý čoskoro aj vďaka masívnej reklamnej kampani spozná celý svet. 

TIP Zakúpiť si token za predpredajovú cenu

Investícia do tokenu Finsteco nie je len o potenciálnom finančnom zisku. Je to investícia do budúcnosti a do slovenskej firmy, ktorá má potenciál čoskoro zažiariť na svetových trhoch. FinSystems, so svojím tímom viac ako 60 odborníkov, pracuje na vývoji softvérov ako FinStudio, FinAlga, FinQuant, FinData či FinSocially, ktoré sú určené pre centralizované a decentralizované kryptomenové burzy, brokeri a správcovské spoločnosti.

Konferencia 17. februára v Bratislave bude kľúčovým momentom pre FinSystems a token Finsteco ešte pred jeho zalistovaním na burzu. Predstaví svetu význam tohto projektu a ponúkne investorom a záujemcom podrobné informácie o tom, ako môžu profitovať z účasti na platforme, ktorá podľa slov majiteľa a CEO FinSystems, Vladimíra Ruščáka, „nemá v súčasnom finančnom svete obdobu.”

Nezmeškajte teda Konferenciu FinSystems, kde budeme mať   neopakovateľnú príležitosť dozvedieť sa informácie o jedinečnej slovenskej fin-tech platforme FinStudio, ako i o možnosti podieľať sa na celosvetovom úspechu tejto platformi prostredníctvom investície do jej natívneho tokenu Finsteco, ktorý vám, našim čitateľom, exkluzívne prinášame v predpredaji za bezkonkurenčnú cenu.

TIP ZÍSKAŤ TOKEN FINSTECO TU