Kráľ strednej triedy smartfónov prichádza v novom šate. Zvýšila sa aj cena?

  • Spoločnosť Nothing ukázala smartfón Nothing Phone (2a) Special Edition.
  • Ide o špeciálnu edíciu nedávno predstaveného modelu.
  • Zaujme výraznými farbami, parametrovo sa nezmenil.
Technológie Špeciálna edícia kombinuje viaceré farby
Špeciálna edícia kombinuje viaceré farby. Zdroj: nothing.tech
BITmarkets BITmarkets

Spoločnosť Nothing, za ktorou stojí spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus Carl Pei, len v marci vydala kráľa strednej triedy smartfónov. Teraz vyšla jeho špeciálna edícia. O téme informoval portál MôjAndroid.

Model sa nazýva Nothing Phone (2a) Special Edition. Dizajnovo vychádza zo svojho predchodcu, teda modelu Nothing Phone (2a), je však oveľa výraznejší.

Dizajn je vskutku originálny

Dizajn je vskutku originálny. Zdroj: nothing.tech

Klasický smartfón dorazil na trh v bielom a čiernom vyhotovení, no špeciálna edícia kombinuje modrú, červenú, žltú, bielu, čiernu sivú farbu. Ide tak skutočne o akéhosi „papagája” medzi súčasnými smartfónmi.

Kto chce mať vo vrecku niečo neobyčajné, toto je jedinečná príležitosť. Nothing Phone (2a) Special Edition je dostupný len priamo na oficiálnej stránke výrobcu, a to v obmedzenom množstve. Cenu predstavuje atraktívnych 399 eur.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
Späť
Strana 1/2Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: MôjAndroidTAGY:
Autor:
Michal Sobek
Michal Sobek

Vyštudoval odbor masmediálne štúdia. Od skončenia školy sa venuje redaktorstvu, pričom okrem technológií aktívne sleduje aj politické dianie, ktoré s jeho témami často úzko súvisí.