Kauza Ripple vs. SEC neutícha
Kauza Ripple vs. SEC neutícha. Zdroj: Shutterstock, Maksim Safaniuk

Kauza spoločnosti Ripple, ktorá čelí obvineniam zo strany americkej Komisie pre cenné papiere a burzy, stále neutícha. Obe strany majú najnovšie tri dni na to, aby poskytli ďalšie dôveryhodné argumenty pre doplnenie svojich stanovísk.

Ripple vs. SEC

Obe strany majú za úlohu doplniť dôležité argumenty do 8. decembra. Podľa najnovšej správy od advokáta Filana, ktorý zverejnil kópiu dokumentu, vydala sudkyňa amerického magistrátu Sarah Netburn príkaz pre obe zainteresované strany. Žiada ich, aby predložili listinné podklady.

Advokát Filan sa domnieva, že povinnosť predloženia nových spisov a dokumentov, ktoré nariadila sudkyňa Sarah Netburn, bola očakávaná. Podľa neho to môže byť veľmi významné, aj keď stále len malé víťazstvo spoločnosti Ripple.

Prečítaj si tiež: Rusko rozhodne o osude kryptomien v roku 2022 – v krajine majú so statusom digitálnych aktív chaos!

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Zmena zákona zvýhodňuje SEC

Podľa populárneho advokáta Jeremyho Hogana, aktuálna zmena zákona o chránených výsadách deliberatívneho procesu, stavia do pozície favorita skôr SEC. Komisia teraz musí predložiť určitú internú komunikáciu o digitálnych aktívach, ktorá by potvrdzovala ich argumenty.

Jeremy Hogan na záver vtipne porovnal súčasné zmeny tohto dlhého sporu, k správaniu otecka, ktorý svojmu synovi mení čas na spánok.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance