ETH

Druhá najväčšia kryptomen, Ethereum, má za sebou silné dni a včera (piatok) dokonca prekonalo cenu 2500 dolárov. Aktuálne ATH je na hladine 2550 USD. Za posledných päť dní sme zaznamenali rast o takmer päťsto dolárov.

Ethereum v posledných dňoch ukazuje svoju silu a Kanada schvaľuje tri nové ETH ETF!

Ethereum sa stále pohybuje v tandeme s Bitcoinom. Aj ten nedávno dosiahol nové ATH, avšak teraz opäť testuje hladinu 60 000 dolárov. Ethereum sa však stále drží vysoko a zdá sa, že v intervale 2300 – 2400 dolárov sa vytvorila silná technická hladina.

1D ETH/USD - Bitstamp
1D ETH/USD – Bitstamp

Ethereum za silné pohyby z posledných dní môže vďačiť aj nedávnym správam o schválení troch nových kanadských ETF. Kanadskí investori tak získajú prístup k Ethereu cez spoločnosti Purpose Investments, Evolve ETFs a CI Global Asset Management.

Zatiaľ čo väčšina obyčajných ľudí preferuje nákup kryptomien cez burzy, ako Coinbase či Binance, akreditovaní investori, ktorí majú na trhu desiatky miliónov dolárov, si také niečo nemôžu dovoliť. Hľadajú regulovaný prístup ku kryptomenám a ETF sú jednou z najlepších možností.

Aktuálne už v Kanade viac než mesiac fungujú Bitcoinové ETF, ktoré majú obrovský úspech a dokonca lídrovi na trhu, spoločnosti Grayscale, ukradli veľkú časť zákazníkov. Kanada v tomto smere vedie pred celým svetom.

Bude zaujímavé sledovať, ako cena Etherea zareaguje na tieto správy. Keď boli schválené BTC ETF, behom jediného týždňa cez ne investori nakúpili viac než desať tisíc mincí.  Ethereum teda s veľkou pravdepodobnosťou čaká zaujímavý prílev kapitálu.

Myslíte si, že cena Etherea teraz bdue stúpať (aj) vďaka kanadským ETF?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak chcete nakupovať Ethereum, Bitcoin, či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance, Nájdete tak široký výber coinov a po novom dokonca aj akcie. Môžete nakúpiť napríklad Teslu, či nové akcie burzy Coinbase.

Vytvorte si na Binance účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance