JPMorgan tvrdí že krypto je v bubline
JPMorgan tvrdí že krypto je v bubline. Zdroj: Shutterstock.com/24K-Production

JP Morgan Ohovára Bitcoin

My na kryptomagazíne sme veľkí fanúšikovia Jamieho Dimona a JP Morgan. Robia kryptomenám parádnu reklamu (neexistuje zlá reklama) a podarilo sa im na chvíľku znížiť cenu Bitcoinu o niekoľko stoviek, vďaka čomu sme mohli dobre nakúpiť. Zdá sa, že táto banka sa kryptomien veľmi bojí, pretože naďalej pokračuje s dementnými narážkami na Bitcoin.

Takto ohovára vrchný analytik JP Morgan – John Normand

“Bitcoin nie je Ponzi, Bitcoin je Air Miles”

Povedal pre Bloomberg v ich TV segmente. Porovnávať Bitcoin k Air Miles (služba, pri ktorej zbierate body za nalietané míle a potom za ne získate let zadarmo) je naozaj… podivné. Ale dobre, každý má právo na svoj názor.

“Je veľa vecí, ktoré môžete použiť na získanie výrobkov a služieb. Táto kryptomena to zvláda rovnako dobre, ako Air Miles. Jediný rozdiel je v tom, že Bitcoin je viac globálne akceptovaný.”

Popravde, nie som si istý, či to John myslel zle. Každopádne, ignorantské poznámky Jamieho Dimona sa mu nepodarilo prekonať. Jamiemu totiž vyslúžili obvinenie vo Švédsku. Viac info. nájdete v tomto článku.

Nakoniec je nutné dodať, že nie všetky banky sa Bitcoinu boja. Žiarivým príkladom je napríklad Goldman Sachs, kde sa plánuje priame obchodovanie s Bitcoinom. Viac informácií tu.

Sledujte nás na facebooku a získajte najnovšie informácie zo sveta kryptomien v českom a slovenskom jazyku.

Zdroj: cointelegraph.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance