EOS and GOogle partnership

EOS získava silného partnera vo forme Googlu. Spoločnosť Block One tiež oznámila, že do projektu ako poradca prichádza aj bývalý manažér z americkej banky Goldman Sachs R. Martin Chavez.

Kryptomena EOS získala silného partnera! Technologický gigant Google sa rozhodol vstúpiť do tohto projektu. Google Cloud sa stáva členom EOS Community a prináša svoju expertízu spolu s veteránom z banky Goldman Sachs. Cieľom Google Cloudu je stať sa jedným z 21 producentov EOS blokov. 

Môže vás zaujímať:Nové regulácie kryptomien úplne zakážu tie najlepšie projekty

EOS a Google sú ideálny pár

Projekt EOS v Googli našiel silného partnera. Technológia tejto kryptomeny sa vyznačuje veľmi vysokou rýchlosťou a bezpečnosťou, no bola často kritizovaná zaa prehnanú centralizáciu.

Narozdiel od Bitcoinu, ktorý spravujú tisíce ťažiarov, bloky EOS blockchainu ťaží iba 21. producentov. EOS je však v mnohom ideálny pre firmy, ktoré chcú začleniť blockchain do svojej infraštruktúry.

“Organizácie začínajú do svojich infraštruktúr začleňovať technológiu blockchain. Zaviazali sme sa k zabezpečeniu toho, aby informácie o verejných blockchainoch boli bezpečne uložené, spoľahlivo dostupné a aby sa k nim bolo možné dostať zmysluplným spôsobom.“

povedal vývojár Google Cloudu a Allen Day

Šéf Block.One Brendan Blumer dodal, že väčšina blockchainovej aktivity sa v súčasnosti odohráva na EOS platforme. I keď nešpecifikoval, aké kritériá použil, aby dospel k tomuto záveru.

“Vďaka väčšine blockchainovej aktivity je EOS výkonným riešením pre každého, kto chce využívať decentralizovaný ekosystém.”

Hodnota EOS tokenov po uzavretí partnerstva okamžite vystrelila:

Hodnota EOS po uzavretí partnerstva s Google Cloud

Záver

Partnerstvo Googlu s EOS je skvelou správou pre obe spoločnosti, ale vyhlásenia šéfa Block.One sú prinajmenšom premrštené. Drvivá väčšina projektov momentálne funguje na Ethereu, ktoré je skutočne decentralizované.

Tak ako tak, EOS má veľmi dobre našliapnuté a veríme, že sa z neho stane silný konkurent Etherea, Cardana a ďalších smart chainov. Pre firmy, ktoré chcú väčšiu kontrolu nad svojimi aplikáciami je momentálne výhodnejšie, než akákoľvek iná platforma.

McAfee má na krku žalobu od SEC! Predsa len v roku 2020 príde o vtáka?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance