HOT – Práve pribudlo 1,5 miliardy USDT! – Čo to tie veľryby chystajú?

0

Sledovať kapitalizáciu stablecoiny sa vyplatí. Každý väčší nárast väčšinou koreluje aj s price action na páre BTC/USDT, čo následne ovplyvní celý trh. Máme dôvod predpokladať, že tomu tak bude aj tentokrát. Spoločnosť Tether totiž do obehu poslala rekordných 1,5 miliardy USDT tokenov!

USDT graf
USDT grafsdt

 

Ide o rekordnú čiastku. Nič podobné sme ešte nevideli. Kapitalizácia Tetheru tak presiahla šesť miliárd, čím tento coin pomaly ale isto dostihuje sedem-miliardový XRP.

Ak máme veriť spoločnosti Tether, tak každý USDT token je priamo krytý fiat menou alebo cenným papierom. Nové tokeny sa väčšinou vytvárajú po tom, čo spoločnosť dostane na bankový účet ekvivalentné množstvo zdrojov. Dnes pribudlo 1,5 miliardy čo znamená, že nejaká entita túto čiastku poslala na trh a čoskoro by mohla začať nakupovať.

Nechceme špekulovať o nejakej pumpe, to sa samozrejme nikdy nedá predvídať. Navyše, USDT tokeny môžu byť použité aj ako kolaterál na otváranie shortov.

Tak ako tak, venujte zvýšenú pozornosť pozíciám, ktoré máte otvorené na burze. Očakávame totiž markantné zvýšenie volatility na trhu!

Čaká nás historicky najsilnejší kvartál!

Viac sa dočítate v tomto článku:

Bitcoin začína skvelý druhý kvartál – Dlhodobý vývoj ukazuje bullish trend!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre