HOT coin! PancakeSwap je prvý DeFi projekt na Binance Smart chaine s miliardovou kapitalizáciou

0

Ethereum je v poslednej dobe neskutočne zasekané a poplatky vystrelili na historické maximum. Za prevod v tejto sieti bežne zaplatíte 5-10 eur a interakcie so smart kontraktami DeFi projektov sú ešte drahšie. Vývoj Ethereum 2.0 platformy bude trvať zopár mesiacov a na konkurenčných chainoch sa tak rodia zaujímavé projekty. Tie majú výhodu nižších poplatkov, vďaka čomu rastú rýchlejšie, než Ethereum DeFi sektor.

Môže vás zaujímať: Pôjde Microsoft po stopách Tesly a nakúpi Bitcoin? Riaditeľ spoločnosti sa k tomu vyjadril

PancakeSwap CAKE – ďalší DeFi unicorn na trhu

Najnovšie sa zviditeľnila decentralizovaná burza PancakeSwap CAKE. Funguje na Smart chaine burzy Binance a dnes sa stala druhým najväčším DEXom podľa objemu zobchodovaných mincí. Zároveň ide o prvý projekt na Binance Smart chaine s miliardovou kapitalizáciou. Za posledných 24 hodín jeho cena stúpla o 40%!

1D CAKE/BUSD - Binance
1D CAKE/BUSD – Binance

CAKE sa ešte v decembri 2020 obchodoval za miniatúrnych 30 centov a dnes dosiahol hodnotu 12 dolárov. To je rast o 4000% za dva a pol mesiaca!

Volume na tomto DEXe je tiež zaujímavé. Dnes prvýkrát v histórii prekonalo miliardu dolárov. Hlási do web coingecko.

Zaujímavo vyzerajú aj údaje o hodnote kryptomien, ktorú sú locknuté v Pancake AMM pooloch. Aktuálne dosahujú 2,5 miliardy dolárov. Je zvláštne, že tento projekt ešte nie je na defipulse. Ak by bol, zaujal by miesto ôsmeho najväčšieho DeFi projektu.

Chcete nakupovať PancakeSwap a iné perspektívne coiny? Všetky nájdete na burze Binance. Mimochodom, aj Binance Coin BNB dnes spravil neskutočné zhodnotenie. Stúpol takmer až na 200 dolárov!

Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Binance Coin BNB po novom BTC ATH vystrelil na 200 dolárov!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre