Grayscale zalistuje Cardano
Grayscale zalistuje Cardano

Grayscale® Digital Large Cap Fund pridáva do svojho portfólia nový coin. Je ním Cardano. Stane sa v poradí 16. aktívom v ponuke tohto fondu.

Cardano patrí k top kryptomenám a určite si v tejto ponuke zaslúži byť. To aj napriek veľkej kritike prevažne z Ethereum komunity. Dnešný deň sa zapíše do histórie. Konečne sa fanúšikovia dočkali zalistovania v najväčšom kryptomenovom fonde, ktorý spravuje kapitál v rádoch desiatkach miliárd dolárov.

1. júla 2021 tvorili investície Grayscale nasledovné kryptomeny: 67,47% Bitcoin (BTC), 25,39% Ethereum (ETH), 4,26% Cardano (ADA), 1,03% Bitcoin Cash (BCH), 0,99% Litecoin (LTC) a 0,86% Chainlink (LINK). Celkovo ku poslednému update mali Grayscale vo svojom portfóliu kryptomeny v hodnote 29 miliárd dolárov.

Prečítaj si aj: ANALÝZA – Altcoin Index a Shitcoin Index stagnujú, majú šancu na prerazenie z medvedích štruktúr?

Dobrá správa pre Cardano!

Zdroj: tradingview.com

Kryptomena Cardano po vyhlásení tohto fundamentu reagovala mierny rastom. Tento fundament je však skôr dlhodobého charakteru. Veľkí investori teraz po prvý krát majú možnosť zainvestovať nie len do kryptomien ako Bitcoin a Ethereum, ale aj do Cardana. A to práve cez Grayscale® Digital Large Cap Fund.

StormGain
PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.