First Crypto ETF.
First Crypto ETF. Zdroj: shutterstock.com/TierneyMJ

Firma First Crypto ETF vytvára na druhej vrstve Đash blockchainu nový masternode a odmeny získané z tejto činnosti bude distribuovať držiteľom ich tokenu. Ten ponúka možnosť investovať do aktívne managovaného portfólia kryptomien, ktorého hodnota je udávaná pohybmi daných kryptomien na burze. Ide teda o spôsob investície bez nutnosti držať desiatky kryptomien v peňaženkách. Viac o First Crypto ETF nájdete tu.

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou First Crypto ETF.

Čo pre First Crypto ETF prinesie nový Đash masternode?

Vytvorením nového Masternodu First Crypto ETF získa odmeny za verifikovanie transakcií a následne ich redistribuuje držiteľom ich tokenu. First Crypto ETF token tak svojim držiteľom vytvorí pasívny príjem. Token samotný je momentálne vo fáze ICO. Viac informácií nájdete v našom článku.

“Odmeny možno považovať za dividendy pre hodlerov. Tieto odmeny sú skvelý spôsob, ako pridať hodnotu do Strategy indexu.”

Povedal CEO Peter Vrábeľ.

Vytvorenie masternodu je ďalším krokom k cieľu First Crypto ETF, ktorým je vytvoriť jednoduchší spôsob investovania do kryptomien. Odteraz držitelia First Crypto ETF tokenu získajú všetky benefity bez nutnosti vytvárať vlastný Đash masternode.

Ako funguje systém Đash Masternodov

Đash blockchain je unikátny svojím dvojvrstvovým usporiadaním, v ktorom mineri získavajú 50% odmien a druhá polovica pripadá na masternody umožňujúce funkcionalitu Instant transaction. Vďaka tomu môžete posielať Đash s takmer nulovým omeškaním.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance