EOS: 3 dôvody, prečo s kúpou počkať

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Pokiaľ budú ľudia veriť v jeho budúcnosť, môže EOS dosiahnuť aj trojciferné hodnoty. V tejto rannej fáze by však mohla byť taktika „počkať a uvidí sa, čo bude” výhodnejšia.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

EOS vyzerá výborne. Odolal poslednému prepadu Bitcoinu a hlavná sieť je v prevádzke už viac než týždeň. Je práve teraz najlepší čas na kúpu? Trh EOS príliš zaujímavý nie je a cena kryptomeny je oproti začiatkom, kedy sa pohybovala pod hranicou 1 USD, relatívne vysoká.

Toto sú 3 dôvody, prečo by ste možno mali s kúpou EOS ešte počkať.

Oboznámte sa s pravidlami

Projekt EOS sa riadi určitými pravidlami a v týchto pravidlách by sa tak mohli nachádzať prekvapujúce záležitosti. Preto by bolo najlepšie počkať a poriadne preskúmať, či nie sú pre držiteľov EOS pripravené akékoľvek nástrahy. Napríklad, existuje pravidlo troch rokov. Pokiaľ s tokenmi po dobu troch rokov na svojom účte nepohnete, zmiznú vám. Pre ľudí, ktorí plánujú „zabudnúť” na nakúpené kryptomeny, ktoré po dlhej dobe predajú, by to mohol byť „menší” problém.

Problémy v sieti

EOS kód prešiel dobou, kedy sa v ňom vyskytovali jednoduché a zrejmé chyby. Navyše, 16. júna sa z dôvodu opravy zastavila sieť na päť hodín. V sieti sa budú stále nachádzať ďalšie a ďalšie bugy, avšak časom ich bude ubúdať. Preto by možno bolo lepšie chvíľu počkať, kým sa sieť opraví a ustáli.

Počkajte si, kým skončí trading mánia

V súčasnosti sa s EOSom veľmi aktívne obchoduje. Jeho cena sa aktuálne drží okolo 10 USD. Časom sa však môže cena radikálne zmeniť (možno aj klesnúť). Čakanie na ustálenie EOSu a jeho hodnoty na trhu by preto mohla byť rozumná voľba pred väčšou investíciou.

Záver

EOS je relatívne nová kryptomena, a preto jej rozumné nakupovanie dáva zmysel. Niekedy sa však včasný nákup oplatí ešte viac. Je to iba na vás, akú taktiku pri nákupe zvolíte.

Disclaimer: Tento článok neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím vlastný prieskum a počítajte s tým, že investujete len na svoje vlastné riziko.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Michael.

Zdroj:
https://cryptovest.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.