BTC SEC

Byť úspešným investorom na burze nie je len tak. O to viac na toto myslím vtedy, keď všetko rastie a zrazu aj úplný amatér, ktorý druhý deň sa pohybujú na burze sa chváli s mega ziskami. Že by skutočne bol taký šikovný? NIE!

Ako sa vyhnúť zbytočnému riziku pri obchodovaní

Za ziskovým obchodovaním sa toho skrýva hrozne veľa a určite to nie je o tom, že otvorím obchod a čakám. Alebo nakúpim kryptomenu, prípadne nejakú akciu a o 10 rokov zarobím milión. Možno dosť často sa stretávate s názorom, že väčšina aktív je prevažne bullish, takže pravdepodobnosť je na našej strane. No keď by to takto bolo skutočne, tak sme už všetci milionári. Pravda je ale taká, že v krypto svete iba cca 1 % z úplne všetkých kryptomien skutočne dlhodobo rastie a nejedná sa len o shitcoiny a pump & dump mince. Veľmi podobne je to aj v prípade akcii.

Jednoducho povedané, všetko je len o našej šikovnosti a obchodnom systéme. Určite si nemyslite, že keď kúpite nejaké aktívum, tak tým to končí. Ako dlhodobo úspešne investovať sa naučíš aj v našom kurze.

Toto je video z nášho 40-dielneho kurzu o obchodných systémoch. Vo videu získate úplné základy. Ak si chcete vytvoriť vlastný obchodný systém, odporúčame zvážiť náš kurz:

>>Pozrieť si celý kurz<<<

Prečo si vybrať práve kurz: „Hodl investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem?“

  • Naučíš sa ako dlhodobo investovať a zhodnocovať svoj kapitál v rádoch stoviek percent za rok.
  • Nemusíš tráviť čas hľadaním informácii o rôznych kryptomenách. Priamo v kurze je zadarmo niekoľko desiatok rozborov na rôzne kryptomeny ako ukážka live tradingu.
  • Naučíš sa ako selektovať rôzne fundamenty a čo je najdôležitejšie pri vyberaní mincí do svojho portfólia.
  • Hlavným poslaním kurzu je naučiť študentov byť nezávislým a slobodným človekom, ktorý si vie vytvoriť pasívny príjem na burze a rozpoznať altcoiny so 10 000 % potenciálom zisku a to ešte keď je úplne na dne a bez hodnoty.

Čo je obsahom kurzu:

  • 40 video návodov, vďaka ktorým sa naučíš správne investovať a vytvoríš si pasívny príjem
  • Ukážka Live tradingu a výber kvalitných altcoinov do portfólia
  • Skúsenosti na nezaplatenie od traderov, ktorí sa od 2015 roku venujú investovaniu a obchodovaniu kryptomien
  • Doživotný prístup vo VIP Bitcoine Skupine

>>>Zakúpiť kurz investovania<<<

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.