Dôvod, prečo Maximine Coin (MXM) v marci vyrástol o 750 %

BITmarkets BITmarkets

Fanúšikovia kryptomien sa delia na dve veľké skupiny. Jedna preferuje investovanie a obchodovanie so staršími, dobre známymi kryptomenami ako Bitcoin, Ethereum alebo Monero a tá druhá preferuje vysoko-rizikové lowcap coiny, ktoré by však mohli spraviť stovky, alebo aj tisíce percent.

Jedným z takých coinov je aj Maximine (MXM) – vytvorený v auguste 2018. Táto kryptomena za sebou nemá žiadny silný fundament, nie je zalistovaná na kvalitných burzách, netvorí sa okolo nej komunita a vývoj tohto projektu pozostáva z príspevkov na sociálnych sieťach a jedinej aktualizácie na oficiálnom GitHube (vytvorenie smart kontraktu).

maximine coin mxm

MXM napriek tomu vo februári zaznamenal relatívne zaujímavý skok v hodnote, ktorý sa v marci pretavil na neuveriteľné 750 %-né rallye. Analýza obchodnej aktivity na stránke ccn.com približuje, ako je to vôbec možné.

Maximine (MXM) – Úspešná mŕtvola

Podľa stránky KMcap.eu Maximine Coin za posledných 24 hodín zaznamenal rast o ďalších 30 %. Takto to pokračuje už niekoľko dní. Kryptomena svoje rallye začala prvého februára na hodnote cca 0,04 $. V priebehu niekoľkých dní sa masívne zvýšila obchodná aktivita na burze Coinbene, čo MXM začalo ťahať hore. Dnes už sa obchoduje za cca 0,1 $.

Maximine dnes na burze Coinbene zaznamenal najväčšie volume. 96,5 % všetkých obchodov sa udialo práve na tejto singapurskej platforme. Coinbene dnes na MXM pároch hlási kombinované volume vo výške približne 26 miliónov dolárov. HitBTC, Coinbit a Livecoin sú zodpovedné za zvyšných 3,5 %.

Nikoho určite neprekvapí, že burza Coinbene je dlhodobo podozrivá z Wash tradingu – zn. z nafukovania volume pomocou fejkovania obchodov. Reálny užívateľ si možno myslí, že na platforme vidí tisíce obchodov, v skutočnosti však burza obchoduje sama so sebou a na vysoké volume sa snaží lákať nových ľudí, prípadne manipulovať ceny kryptomien.

(článok pokračuje pod odkazom)

[KRÁTKA SPRÁVA] Iba dve kryptoburzy z TOP 10 nefejkujú svoje volume – Uhádnete, ktoré?

Akcia s Maximine Coinom mala pravdepodobne dosiahnuť oba ciele. Burza na tejto masívnej manipulácii pekne zarobí a naivní traderi sa tak iba nahrnú, aby mohli poriadne zainvestovať do tohto scamu. Nenechajte sa oklamať podobnými schémami na rýchle zbohatnutie. Veľa peňazí vám prinesie jedine tvrdá, kvalitne odvedená práca.

Našu kvalitne odvedenú prácu môžete sledovať napríklad aj na facebooku, kde denne prispievame. Sledujte nás a neprídete tak o naše kryptomenové spravodajstvo. Prípadne využite zaujímavé akcie na investičnom portále Trading11.com

Pravdepodobne smrť