Do Bitcoinu sa investuje oveľa viac, než sme si mysleli – Pomôže halving dosiahnuť ATH?

0

Bitcoin v posledných dňoch mnohých prekvapil ďalším rastom. Nedávno konečne prekonal hladinu 7000 $ a aktuálne sa obchoduje tesne pod 9000 $. Stúpajúce momentum najväčšej kryptomeny je naozaj podivuhodné a ako na Twitteri napísal užívateľ PlanB musí do neho prúdiť poriadny balík.

„Aby si Bitcoin udržal svoju hodnotu 7 000 $, investori doň musia mesačne vložiť približne 400 miliónov dolárov.“

Najnovšia analýza Bitcoinu: Trhy odmietajú rezistencie – Bitcoin pretína 7 000 USD

Práve toľko totiž zožerie inflácia. Ťažiari denne do obehu pridajú 1800 nových coinov. TO je približne 54 000 BTC mesačne a tieto mince niekto musí kúpiť, inak by trh padal. Za dva a pol roka sa však neustále vraciame na tú istú cenovú hladinu čo naznačuje, že peniaze do Bitcoinu pravidelne prúdia.

Zaujal vás tento článok? Sledujte kryptomagazin na facebooku alebo si nás pridajte do medi záložky v prehliadači a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.

Po halvingu sa všetko zmení!

A presne preto je halving tak dôležitý. Po ňom sa totiž počet novovytvorených mincí zníži na 900 BTC denne. Investície do tejto kryptomeny však pravdepodobne ostanú rovnaké, prípadne budú ešte vyššie.

Inflácia sa zníži a to cenu potlačí hore. Zrazu sa totiž každý mesiac zvýši približne 200 miliónov dolárov. Za rok je to 2,5 miliardy. To bude mať obrovský vplyv na trh. Hodnota Bitcoinu začne rásť, čo pravdepodobne pritiahne ďalších investorov a obchodníkov. V čase krízy je to rozhodne žiadúca situácia pre celý trh s kryptomenami.

Myslíte si, že Tether raz v kapitalizácii prekoná Ethereum?

View Results

Loading ... Loading ...

Aj jedna z najväčších nemeckých bánk vidí v Bitcoine budúcnosť. Z ich analýzy stock-to-flow ratio vypočítali, že cena by po halvingu mohla dosiahnuť neuveriteľných 90 000 $!

TOP nemecká banka – Bitcoin bude po halvingu stáť 90 000 $

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre